Пультова охорона, відеонагляд, моніторинг

Відеоспостереження, моніторинг

Камери спостереження стали звичайною справою в банках, супермаркетах, музеях, станціях метро і інших місцях, де необхідно контролювати ситуацію. Про зростання їхньої популярності свідчить монтаж систем в особняках, котеджах, під'їздах будинків і квартирах. Вже один лише вид камер відеоспостереження часто змушує зловмисників забути про свої наміри. Камери відеоспостереження дозволяють спостерігати за хатніми робітницями, нянями, кухарями, що запобігає можливості зловживань і виникнення різного роду небезпечних ситуацій.

Відеоспостереження київ
відеонагляд
Відеоспостереження

Установка систем відеоспостереження

  • Проектування та монтаж систем відеоспостереження для квартир, приватних будинків, офісів, паркінгів, складів, підприємств.
  • Можливість підключення до інтернету з подальшим переглядом архівів та контролю в реальному часі.
  • Ціни на послуги охорони

Багатьом доводилося зустрічатися з проблемою захисту власного будинку від небажаних осіб. Подібні думки найчастіше пов'язані з тим, що по телевізору можна побачити безліч сюжетів про те, як грабіжники викрадають майно і цінності з незахищених квартир. Після побаченого найчастіше і виникає потреба в установці системи відеоспостереження, яка дозволить мінімізувати ризики незаконного проникнення.


Підключення системи відеоспостереження до пульту охорони

Установка відеоспостереження для квартир, приватних будинків, офісів, паркінгів, складів, інших об'єктів. Система відеоспостереження дозволяє централізовано спостерігати за подіями, що відбуваються як на самому об'єкті, що охороняється, так і на прилеглих територіях. Це дає можливість своєчасно виявити тривожну подія або спробу проникнення на територію, що охороняється.

Ми вже багато років надаємо послуги технічної охорони, моніторингу та відеоспостереження. Якісне проєктування та обслуговування систем нашими фахівцями засновані на великому досвіді і високій кваліфікації.

(096) 000-24-24