Фізична охорона об'єктів і захист приміщень

Фізична охорона

Фізична охорона об'єктів від Охорона24 передбачає гарантування безпеки приміщень, захисту цінного майна і людей від можливих загроз в процесі спостереження за обстановкою, припинення потенційних і усунення виниклих загроз співробітниками охорони безпосередньо на об'єкті, що охороняється.

Фізична охорона Київ
охорона складів Київ
захист приміщень Київ

Фізична охорона об'єктів

 • Фізична охорона - важливий пункт організації системи безпеки, починаючи від медійних заходів, готелів або офісів і закінчуючи складами або заводами. Присутність на об'єкті збройних, спеціально підготовлених співробітників охоронного підприємства сама по собі знижує ризик скоєння злочинів.
 • Наші охоронці крім своїх прямих обов'язків, виконують також представницькі функції, гармонійно стаючи членом Вашого колективу

Охоронці можуть здійснювати широкий спектр завдань, зокрема: регулярний обхід об'єктів і прилеглих територій; огляд транспортних засобів; здійснення контрольно-пропускного режиму відвідувачів об'єкта; моніторинг роботи охоронних систем; захист обладнання і матеріалів від крадіжки або пошкодження зловмисниками.

Охорона24 надає охоронні послуги в галузі фізичної охорони практично будь-яких об'єктів нерухомості: складських приміщень, торгових центрів, офісних центрів, виробничих приміщень. тощо Наші фахівці мають за плечима великий досвід роботи, тому організація продуманого проєкту з охорони "з нуля" для них не складе ніяких труднощів. Щоб забезпечити максимальну безпеку відвідувачів і співробітників, а також збереження матеріальних цінностей, наші фахівці враховують всі фактори та індивідуальні особливості об'єкту, що охороняється (аудит безпеки): планування приміщення, робочий графік співробітників, характер матеріальних цінностей, потенційні загрози і методи їх усунення.


Залежно від результатів проведеного аудиту, ми можемо запропонувати можливі варіанти підвищення безпеки: продумати і встановити систему відеоспостереження, системи контролю доступу, всілякі датчики, встановити тривожну кнопку, визначити кількість охоронних постів і співробітників охорони на місцях. Складність і ефективність охоронного комплексу визначається лише двома факторами - необхідний рівень безпеки об'єкта та розмір бюджету замовника.


Ми пропонуємо наступні послуги:

  • Регулярне візуальне спостереження за об'єктами, відвідувачами, співробітниками;
  • Постійний контроль за збереженням майна: меблів, техніки, електроніки, сейфів, сховищ, обладнання тощо;
  • Дотримання конфіденційності і припинення витоку інформації;
  • Регулярний моніторинг на предмет безпеки прилеглої території та парковки.

Охорона24 надає охоронні послуги в галузі фізичної охорони практично будь-яких об'єктів нерухомості: складських приміщень, торгових центрів, офісних центрів, виробничих приміщень тощо. Наші фахівці мають за плечима великий досвід роботи, тому організація продуманого проєкту з охорони "з нуля" для них не складе ніяких труднощів. Щоб забезпечити максимальну безпеку відвідувачів і співробітників, а також збереження матеріальних цінностей, наші фахівці враховують всі фактори та індивідуальні особливості об'єкту, що охороняється (аудит безпеки): планування приміщення, робочий графік співробітників, характер матеріальних цінностей, потенційні загрози і методи їх усунення.

Заходи з охорони офісів в охоронній компанії «Охорона24» включають:
  • Фейс-контроль посетителей и сотрудников офиса;
  • Документуємий контроль та припинення несанкціонованого винесення документів і матеріальних цінностей з офісу;
  • Підтримка порядку на офісної території;
  • Огляд приміщень офісу та прилеглих до нього площ після закінчення робочого дня.
Компанія Охорона24 надає повний комплекс послуг в галузі фізичної охорони

На початку наші фахівці виконають аналіз потенційних загроз і ризиків для об'єкту, що охороняється, з виїздом на об'єкт. Далі, виходячи з потенційних загроз і специфіки роботи об'єкта, буде виконана розробка плану для об'єкту, що охороняється - визначено кількість необхідних охоронних постів і точки їх оптимального розташування. Також уточнюється доцільність установки технічних засобів охорони (відеокамер, тривожнихі кнопок, датчиків). А після схвалення замовником запропонованого плану, ми приступаємо до його втілення - виконуємо установку і обслуговування технічних засобів охорони, комплектуємо пости охорони необхідним обладнанням та інвентарем, забезпечуємо необхідне число охоронців на кожному посту. При необхідності, може бути встановлена "тривожна кнопка" - в разі загрози, яка виявиться непосильною співробітникам охорони на місці, вона буде оперативно усунена виїзної групою швидкого реагування.


Наші фахівці виконають організацію фізичної охорони виходячи з Ваших вимог і переваг, згідно з усіма діючими нормами, з повним комплектом документів і повним матеріально-технічним забезпеченням та супроводом. При цьому, ціни на наші послуги Вас приємно здивують. Телефонуйте, відповімо на всі питання.

(096) 000-24-24