Супровід осіб та цінних вантажів

Cупровід

Наші фахівці виконають організацію фізичної охорони, виходячи з Ваших вимог і переваг, згідно з усіма діючими нормами, з повним комплектом документів і повним матеріально-технічним забезпеченням та супроводом.

Cупровід вантажів
Cупровід

У нас нові автомобілі, обладнані згідно з вимогами НБУ

  • У наших співробітників є дозвіл на носіння зброї

  • Можливість формування мобільної групи до 10 охоронців і одночасне використання декількох автомобілів

Охоронне підприємство Охорона24 надає великий спектр охоронних послуг, в тому числі надання охорони і супроводження вантажів по всій Україні. Залежно від цінності вантажу, його обсягу та умов транспортування, ми допоможемо визначити найбільш оптимальний варіант кадрового складу і технічних засобів, які будуть здатні усунути передбачувані потенційні загрози. Ми здійснюємо супровід вантажу на всіх етапах транспортування - від навантаження до розвантаження. Працюємо за офіційним договором з опцією матеріальної відповідальності перед замовником за вантаж, що охороняється.

Вартість послуг


  • Разовий супровід фізичних осіб і цінних вантажів до 2-х годин - 3500 грн. Кожна наступна година + 1000 грн
  • Загородня поїздка до 200 км: 20 грн / км
  • Загородня поїздка понад 200 км: 18 грн / км
  • Активна охорона вантажу 400 грн / год
  • Очікування вантажу 250 грн / год
(096) 000-24-24

Особливості супроводу вантажів

У процесі транспортування вантажу може трапиться буквально все що завгодно, що може привести до його розкрадання або пошкодження. Тим більше, що існує велика кількість зловмисників і організованих злочинних груп, які спеціалізуються на викраденні вантажів. Вантаж може бути викрадений повністю або частково завдяки широкому арсеналу шахрайських схем зловмисників, аж до прямого фізичного впливу з реальним ризиком для життя людей, які супроводжують вантаж.

Тому супровід транспортних засобів - одна з найбільш затребуваних послуг для торговельних і логістичних компаній. Забезпечивши надійну охорону, замовник мінімізує ризики і може бути впевнений, що з його вантажем нічого не трапиться.

Вибір охоронної компанії для охорони і супроводу вантажів - надзвичайно важливе завдання. Співробітники охорони повинні мати спеціальну фізичну і теоретичну підготовку, бути перевіреними і надійними людьми. Адже від професіоналізму охоронців безпосередньо залежить як збереження самого вантажу, так здоров'я і життя супроводжують його. Також часто зустрічаються факти злочинної змови зловмисників з охоронцями, що призводить до найсумніших наслідків для бізнесу.

Що ми пропонуємо

Охоронне підприємство Охорона24 надає великий спектр охоронних послуг, в тому числі надання охорони і супроводження вантажів по всій території Україні. Залежно від цінності вантажу, його обсягу та умов транспортування, ми допоможемо визначити найбільш оптимальний варіант кадрового складу і технічних засобів, які будуть здатні усунути передбачувані потенційні загрози. Ми здійснюємо супровід вантажу на всіх етапах транспортування - від навантаження до розвантаження. Працюємо за офіційним договором з опцією матеріальної відповідальності перед замовником за вантаж, що охороняється.

Всі наші співробітники охорони - перевірені професіонали з великим досвідом роботи в охоронних фірмах і силових структурах. До того ж, ми можемо виконати транспортування вантажу виключно силами своїх співробітників, для цього у нас є штат власних водіїв-охоронців. Також ми можемо здійснювати супровід уповноважених осіб (касирів) при перевезенні матеріальних цінностей.

(096) 000-24-24