Мережеві та Автономні СКД

Контроль доступу (СКД)

Забезпечення безпеки на підприємстві є наріжним каменем практично в будь-якій сфері бізнесу. Незамінним помічником в цій нелегкій справі виступають системи контролю доступу. У житті ми практично щодня стикаємося з цими системами - починаючи від домофона в під'їзді, закінчуючи турнікетами в громадському транспорті. У бізнесі СКД застосовуються також практично повсюдно - зустріти їх можна як в маленьких офісних приміщеннях, так і на великих виробничих гігантах з тисячами співробітників.

системи Контроль доступу

Проектуємо, підключаємо і супроводжуємо системи контролю доступу (СКД)

  • Для проходу в приміщення використовуються карти-перепустки. Електронні прохідні – це готові рішення, які дозволяють найпростішим та найзручнішим способом організувати систему контролю доступу на прохідних організацій та підприємств.
  • Ціни на СКД системи

Як працюють системи контролю доступу (СКД)

Для того, щоб визначити наявність дозволу доступу конкретної людини до конкретної зони, що охороняється, система повинна його ідентифікувати. У ролі ідентифікатора користувача можуть виступати такі предмети як: персональна карта, електронний ключ, спеціальні брелки із записаним на них унікальним кодом. У пам'яті СКД має бути присутня база даних користувачів з прописаними для них заздалегідь рівнями доступу. Співробітник підносить брелок до зчитувача, система авторизує користувача, і в разі, якщо доступ дозволений, передається відповідна команда на пристрій, що обмежує доступ (електронний замок, турнікет). Тепер можна спокійно пройти.


Ми проектуємо, підключаємо і супроводжуємо системи контролю доступу (СКД)

Компания Охорона24 — це команда досвідчених фахівців в області охоронних послуг. Установка і підключення систем контролю доступу в Києві - одна з наших найпопулярніших послуг. Ми можемо створити систему контролю доступу будь-якого рівня складності із застосуванням найсучасніших технічних пристроїв, повністю виконати всі роботи - від проектування системи до введення в експлуатацію та подальшого сервісного обслуговування.

Автономні системи контролю доступу - призначені для одного або для невеликої кількості приміщень. Не маючи надмірної складності архітектури, вони складаються з автономних (тобто, не пов'язаних мережею між собою і з комп'ютерною мережею) контролерів, керуючих елементами контролю (наприклад, електронний замок). На контролер повинна бути попередньо завантажена база користувачів.

Мережеві СКД - застосовуються на середніх і великих підприємствах. Переваги систем контролю і управління доступом в мережевому виконанні куди більш значні, ніж у автономних систем. Підключення всіх пристроїв системи до мережі дозволяє збирати статистику в режимі реального часу, відстежувати місцезнаходження будь-якого співробітника в будь-який час, додавати і видаляти користувачів в кілька кліків, змінювати права доступу, віддалено відкривати всі замки в разі позаштатних ситуацій і подій (пожежа, задимлення, затоплення) для швидкої евакуації людей тощо.


Проектировка и сопровождение систем контроля доступа

(096) 000-24-24