Фізична охорона
Фізична охорона
Охорона24 співробітники з 25 річним досвідом на сторожі Вашої безпеки:
  • Забезпечення безпеки на об'єктах комерційного, виробничого або приватного типу.
  • Охорона24 забезпечить пости фізичної охорони професійними співробітниками з великим досвідом роботи, відмінной фізичной і теоретичой підготовкой. В залежності від побажань клієнта, співробітники охорони можуть володіти спеціальними навичками, спец.средства (рації, балончики з газом, зброя). Ми працюємо повністю офіційно.
  • Гарантією ефективності нашої роботи є можливість включити в договір пункт про матеріальну відповідальність.

Охорона24 — охоронна компанія, що займається технічною та фізичною охороною. Наш великий досвід роботи дозволяє виконувати охоронні послуги на високому рівні, щоб кожен наш клієнт відчував себе під надійним захистом. Персонал охоронної служби “Охорона24” регулярно проходить навчання і підвищує свою кваліфікацію.

Охорона24 надає охоронні послуги в галузі фізичної охорони практично будь-яких об'єктів нерухомості - складські приміщення, торгові центри, офісні центри, виробничі приміщення. Наші фахівці мають за плечима великий досвід роботи, тому організація продуманого проекту з охорони "з нуля" для них не складе ніяких труднощів. Щоб забезпечити максимальну безпеку відвідувачів і співробітників, і збереження матеріальних цінностей, наші фахівці враховують всі фактори та індивідуальні особливості об'єкту, що охороняється (аудит безпеки): планування приміщення, робочий графік співробітників, характер матеріальних цінностей, потенційні загрози і методи їх усунення.


Фізична охорона

Cупровід

Залежно від результатів проведеного аудиту, ми можемо запропонувати можливі варіанти підвищення безпеки: продумати і встановити систему відеоспостереження, системи контролю доступу, всілякі датчики, встановити тривожну кнопку, визначити кількість охоронних постів і співробітників охорони на місцях. Складність і ефективність охоронного комплексу визначається лише двома факторами - необхідний рівень безпеки об'єкта та розмір бюджету замовника.