Охорона апартаментів, лофту

Охорона квартир

Наша команда має великий досвід роботи, швидко, якісно і без шкоди для інтер'єру встановить найсучасніше обладнання для охорони квартири. Ми здатні захистити від крадіжки, пожежі, витоку води і газу. Кваліфіковані фахівці просто і доступно розкажуть про те, як користуватися обладнанням.

Підключення пультової охорони квартири в Києві

 • Гарантуємо швидку реакцію на надходження тривожного сигналу з миттєвим виїздом групи охоронців. Залежно від ситуації, що склалася, сигнал сповіщення можуть отримати служби МНС, швидкої допомоги, поліція.

Ми здійснюємо послуги з цілодобової охорони і виїзд на об'єкт. Для наших клієнтів завжди діє гнучка система знижок на обладнання для охорони і обслуговування об'єкта.

Охорона квартири - це необхідність, зумовлена збільшеною криміногенною обстановкою.

Переваги охорони квартир від компанії Охорона24

  1. У нас власний пульт цілодобового моніторингу об'єктів, що охороняються. Пультова охорона квартир виконується безперервно 24 години на добу;
  2. Оперативність реагування - до 7 хвилин. Максимальна кількість екіпажів реагування в кожному районі Києва;
  3. Можливість встановлення домофону, відеоспостереження. Установка додаткових датчиків задимлення, потопу, установка протипожежної сигналізації. Модернізація, гарантійне і післягарантійне обслуговування охоронної системи.

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від злодіїв і грабіжників - встановити сигналізацію в квартиру з підключенням її до пульту охорони.

Охоронна сигналізація квартири допоможе захистити і швидко зреагувати у разі:

  • вибивання шибок;
  • зламу дверей;
  • проникнення сторонніх осіб.

Охорона об'єктів нерухомості - один з основних напрямків діяльності нашої компанії. Довіривши охорону житла Охорона24, Ви вибираєте спокій, надійність і якість послуг.

Охорона квартир в Києві від компанії Охорона24

Задавши необхідний запит для пошукової системи, ми отримуємо величезну кількість результатів пошуку. Але зробити правильний вибір серед запропонованих відповідний буває вкрай важко. Запит «пультова охорона Київ» забезпечить вам декількома сотнями сайтів, де мова йде про надання саме таких послуг. На всіх цих ресурсах Ви знайдете інформацію про встановлення сигналізації, підключення відеоспостереження і тривожної кнопки.

Безсумнівно, кожна компанія стане стверджувати, що їхні послуги є більш якісними, що охорона квартири буде гарантована виїздом команди швидкого реагування за лічені хвилини.

Почему стоит выбрать охранные услуги от Охорона24

У нас охорона квартири забезпечується на цілодобовій основі. У тій ситуації, якщо виникне проблема, то допомогти клієнту зможуть лише ті компанії, у яких є відповідна матеріально-технічна база. Охорона квартир в Києві вимагає, щоб у компанії, що надає послуги, був власний автопарк і кілька команд швидкого реагування, які укомплектовані професійними співробітниками. Ми встановлюємо все обладнання, датчики і камери.


Як вважає більшість фахівців - пультова охорона в Києві продовжує залишатися найбільш оптимальним вибором для захисту майна клієнтів. Слід розуміти, що люди, яким необхідна охорона квартир, бажають убезпечити свій будинок від крадіжок, можливого затоплення або пожежі. Водночас для бізнесменів подібна послуга необхідна ще і для того, щоб забезпечити можливість швидкого приїзду команди оперативного реагування в разі, якщо на об'єкт було скоєно несанкціоноване проникнення.

Скориставшись нашими послугами, Ви отримуєте впевненість в тому, що ваша квартира надійно захищена в будь-який час доби від проникнення небажаних осіб. Ми завжди до Ваших послуг

При спрацюванню тривожної кнопки ми негайно відправляємо групу своїх охоронців. Склад групи буде включати в себе охоронців, які мають спеціальну підготовку. Крім фізичної і вікової відповідності, наші фахівці мають розуміння як вести себе при тривожної ситуації, а також знають про способи вирішення конфліктних ситуацій.

(096) 000-24-24