Установка GPS трекера на авто

GPS захист автомобіля

Питання захисту авто від угону хвилює кожного автовласника, незалежно від місця його проживання: чи то Київ, Харків, Одеса або будь-який інше велике місто. Однак у цієї проблеми є рішення: установка сучасної супутникової протиугінної системи дозволить захистити автомобіль навіть від самих досвідчених викрадачів.

GPS защита автомобиля
GPS трекер на авто
  • GPS трекер на авто

  • Маячок GPS надійно захований, так що злочинець не зможе його виявити.
  • Ціни на GPS захист авто

Наша компанія забезпечує GPS контроль завдяки застосуванню сучасних автомобільних пристроїв, які відносяться до останнього покоління. Якість продукції забезпечує точне відстеження місця розташування Вашого транспорту протягом лічених хвилин. Ми професійно встановимо GPS маяк в Ваше авто, що дозволить забути про тривоги, пов'язані з безпекою машини.


Встановлення GPS системи на автомобіль. Моніторинг

Сучасна сигналізація з використанням радіопозначки для авторизації дозволяє захистити автомобіль від викрадення. Використання радіопозначки для авторизації підвищує безпеку і комфорт клієнта. Цілодобове реагування на тривожний сигнал забезпечує Охорона24

(096) 000-24-24

 

GPS сигналізація

Для того, щоб завжди знати про те, де знаходиться автомобіль, слід своєчасно встановити на нього трекер GPS. Подібна необхідність може виникнути у великих компаніях, які відрізняються наявністю власного службового автопарку. У такій ситуації саме GPS трекери дозволять гарантувати оптимальний контроль над переміщенням автомобілів. Також автомобільний GPS трекер слід встановити всім тим автомобілістам, хто бажає забезпечити для свого сталевого друга максимальний захист від викрадення. Безсумнівно, на сучасному ринку представлена велика кількість різноманітних моделей подібних пристроїв. Необхідно заздалегідь визначитися з тим, як правильно забезпечити GPS стеження за власним або робочим транспортом.

GPS трекер

Для тих, хто вирішив купити GPS трекер автомобільний, існує ще один важливий параметр, який повинен бути врахований в пристрої. Він представлений сучасним 3-D GPS приймачем. Говорячи більш зрозумілою мовою, за допомогою такого приймача GPS трекер, встановлений в транспортному засобі, дає можливість скористатися відбитими від будівель та інших об'єктів сигналами супутників. Якщо GPS трекери використовують подібні можливості, то це полегшує відстеження автомобіля під час переміщення по міських вулицях. У великих містах розташовані численні залізобетонні споруди. Вони не дають можливості провести точний GPS моніторинг, оскільки мають екрануючий ефект і не дають просочуватися сигналам супутникових систем. У тому випадку, якщо трекер GPS не може забезпечити подібну функцію, то переміщення транспортного засобу на карті не буде збігатися з дорогами міста.

Наша компанія забезпечує GPS контроль завдяки застосуванню сучасних автомобільних пристроїв, які відносяться до останнього покоління. Якість продукції забезпечує точне відстеження місця розташування Вашого транспорту протягом лічених хвилин. Ми професійно встановимо GPS маяк в Ваше авто, що дозволить забути про тривоги, пов'язані з безпекою машини.

GPS Моніторінг

Може виникнути ситуація, коли водій буде потребувати підтримки. Для цього в транспортний засіб може бути встановлена тривожна кнопка. В автомобіль вже не сяде сторонній, оскільки цього не допустить система ідентифікації по паролю. Диспетчер, отримуючи дані з бортового комп'ютера, буде їх аналізувати і оперативно реагувати в разі потреби.

Всі дані щодо маршруту, статистика заправок, витрата палива і його рівень в баку записуються в пам'ять, а потім можуть бути ретроспективно проаналізовані. Можна також прослуховувати салон автомобіля. А в разі якщо у чергового виникли сумніви в адекватності ситуації, може бути здійснене блокування двигуна. Після цього до місця зупинки автомобіля виїде наряд охорони.

Ми знаємо свою справу і можемо гарантувати як повний захист Вашого автомобіля, так і припинення його нецільового використання. Наші клієнти, крім контролю ситуації отримують істотну економію коштів, які раніше губилися через несумлінність водіїв. Ми не заробляємо на Вас, а вирішуємо Ваші проблеми.