Пожежна сигналізація, моніторинг на пульті

Пожежна сигналізація

Пожежна сигналізація - це сукупність технічних установок і засобів, метою яких є виявлення та локалізація пожежі на її первинних етапах появи, своєчасна подача сигналу про зародження небезпечного загоряння в приміщенні або на об'єкті.

Пожежна сигналізація установка
Пожежна сигналізація встановлення
Пожежна сигналізація

Ми виконуємо роботи по встановленню, та надаємо послуги з налагодження та підтримці протипожежної сигналізації

Система реагує на задимлення, зміну температури повітря за допомогою спеціальних сповіщувачів. Сповіщувачі відправляють сигнал тривоги на приймально-контрольний прилад, після чого сигнал моментально передається на пульт централізованого спостереження.


Пультове пожежне спостереження, включає в себе: обладнання об'єктів (складів, підприємств, офісів, магазинів, банків тощо), квартир або приватних будинків системою пожежної сигналізації. Охорона24 здійснює цілодобовий дистанційний контроль стану сигналізації і миттєву передачу сигналу тривоги на пульт пожежного спостереження нашої компанії і диспетчерський центр ГСЧС з реагуванням наряду пожежної охорони.

Адресна система з високою точністю вкаже на місце виникнення пожежі. Її відрізняє сучасність і надійна робота - таку роботу на великих фірмах чи підприємствах складно переоцінити

(096) 000-24-24

Компанія Охорона24 виконує проєктування, монтаж, обслуговування систем пожежної сигналізації. Додатково до системи пожежної сигналізації ми готові запропонувати Вам за пільговою ціною установку систем охоронної і тривожної сигналізації з підключенням на наш пульт охорони.