Охорона приватного будинку, котеджу, дачі

Охорона будинку

Так влаштоване сучасне життя, що нам необхідно захищати своє майно. Наша компанія встановлює комплексну систему охорони з відеоспостереженням і сигналізацією. Така система зможе не тільки оповістити про факт розкрадання, а й посприяти оперативному розшуку зловмисника завдяки наявності відеоархіву.

Охорона приватного будинку
Пультова Охорона приватного будинку
Охорона будинку

Пультова охорона приватного будинку

  • Сучасна система технічних пристроїв для виявлення незаконного вторгнення до приватного помешкання та миттєвого повідомлення про злочин.
  • У разі спрацювання - виїзд на об'єкт групи швидкого реагування
  • Ціни на послуги охорони

Проникнути в будинок набагато простіше, ніж в квартиру. Доступне розташування вікон на першому поверсі, прихована за деревами територія - зловмисникам лише залишається знайти найбільш глухе місце і прочинене вікно. Ефективний спосіб захисту приватного будинку, прибудинкової території або ділянки землі - охоронна сигналізація з подальшим підключенням її до системи пультової охорони.

Приватний будинок в Києві, заміський будинок або дача представляють підвищений інтерес для любителів швидкої і незаконної наживи. Особливо це актуально для житла, де господарі проживають сезонно, або приїжджають у вихідні або святкові дні. А якщо в будинку проживають люди похилого віку і пенсіонери, то вони наражаються на серйозну небезпеку, адже вони навряд чи зможуть перешкодити вломитися до них грабіжникам.

Ми здійснюємо послуги з цілодобової охорони і виїзд на об'єкт. Для наших клієнтів завжди діє гнучка система знижок на обладнання для охорони і обслуговування об'єкта.

(096) 000-24-24

Встановлення пультової сигналізації в приватному будинку

Багато хто вважає, якщо є середній достаток, то захист будинку для вас не потрібний. Подібна думка в корені є неправильною. Найчастіше шахраї діють вибірково, але останнім часом почастішало число випадків, коли крадіжки зі зломом відбуваються в будинках, які візуально для злодіїв є абсолютно непривабливими. В такому випадку вони розраховують на те, що будівля не охороняється і їм вдасться забрати все, що має хоч якусь цінність. Охорона будинку в подібній ситуації може запобігти можливості втрати майна і грошових коштів.

Основним етапом, який дозволить уберегти майно, є установка в будинку сигналізації. Вона дозволить не тільки відлякати злодіїв, а й привернути небажану увагу до проблеми, що убезпечить будинок від проникнення. Але захист будинку передбачає використання декількох варіантів для досягнення оптимального результату. При підключенні будинку до пульта, захист будинку буде переведений на новий рівень. Як тільки зловмисники спробують проникнути на об'єкт, цей момент буде зафіксований датчиками. Сигнал буде негайно відправлений у моніторинговий відділ охоронного агентства. Після цього охорона будинку виявиться в руках професіоналів, які в найкоротші терміни відправляться на об'єкт для забезпечення його безпеки.

Установка систем відеоспостереження дозволяє вирішити відразу кілька проблем. По-перше, вона дозволяє забезпечити стеження за ділянкою, передаючи дані на пульт охорони. По-друге, така охорона будинку відлякує злодіїв, які не бажають бути затриманими під час пограбування. Захист будинку не може бути вирішений без участі фахівців, що прекрасно розбираються в тонкощах цього питання. Скористайтеся послугами нашої компанії, щоб охорона будинку була надійною і забезпечувалася цілодобово.

У разі проникнення до оселі, ми відразу отримуємо сповіщення. Датчики в домі реагують рух та тепло, тому злодія можна помітити раніше, ніж він щось вкраде. Ми враховуємо специфіку прибудинкової території: кількість під’їздів до будинку, площу ділянки, пристройки біля будинку. Щоб забезпечити кваліфікований захист, охоронники мають знати всі характеристики об’єкту.

Щоб забезпечити кваліфікований захист, охоронники мають знати всі характеристики об’єкту.

(096) 000-24-24