Охорона офісних центрів

Охорона офісів

Щоб замовити охорону офісу - зателефонуйте нам. Після укладення договору і обстеження приміщення офісу ми спроектуємо кращу в цих умовах систему охорони. З нами ваш офіс в цілковитій безпеці! Ми надаємо нашим клієнтам повний комплект послуг для забезпечення безпеки життя, захисту матеріальної власності, підтримання порядку на ввіреному нам об'єкті.

Охорона офісів
Охорона офісів Київ
Охорона офісу Київ

Ми працюємо більше 25 років на ринку охоронних послуг

 • Пропонуємо Вам лояльні ціни та індивідуальний підхід до формування кошторису з урахуванням побажань. Пультова охорона – розумний вибір для Вашого бізнесу.

У наш час необхідно захистити свій офіс і бізнес від зовнішніх загроз. Охорона офісу - необхідна послуга, а головне, - вона зробить ваш бізнес більш безпечним, а отже, успішним. Проте досягти максимального ефекту можна тільки при зверненні до професіоналів. У нас працюють фахівці з 25 річним досвідом роботи в охоронних структурах.

Охорона24 займається безпекою офісних приміщень, враховуючи масштаб бізнесу, розташування, наявність конкуренції і криміногенну обстановку.

Охорона24 пропонує наступні послуги:«Охорона24» керується певними принципами:


  • Регулярне візуальне спостереження за об'єктами, відвідувачами, співробітниками;
  • Постійний контроль за збереженням майна: меблів, техніки, електроніки, сейфів, сховищ, обладнання тощо;
  • Регулярний моніторинг на предмет безпеки прилеглої території та парковки;
  • Регулярный мониторинг на предмет безопасности прилегающей территории и парковки.

Заходи щодо забезпечення технічної охорони бізнес-центрів, офісів і магазинів

Охорона офісних приміщень силами охоронного підприємства «Охорона24» виконується сучасними технічними засобами, серед яких:

  • засоби пожежної сигналізації;
  • технічні засоби тривожної сигналізації;
  • засоби охоронної сигналізації.

Спеціалізуючись на охороні офісів, охоронне підприємство «Охорона24» керується певними принципами:

  • раціональне застосування технічних охоронних засобів і фізичних сил для формування активних і попереджувальних заходів, які спрямовані на випереджувальне виявлення планованих нападів на офіс і оперативне вжиття заходів по припиненню подібних нападів;
  • взаємодія з керівництвом офісу і правоохоронними органами, а також оперативне їх інформування у разі появи небезпечних ситуацій, які створюють загрозу для безпеки офісного персоналу і (або) збереження матеріальних цінностей.

Ми - команда професіоналів, яка працює в охоронному бізнесі більше 25 років. Наші співробітники мають великий досвід роботи в державних і приватних провідних охоронних компаніях, завдяки цьому ми підберемо найкращий варіант для Вашої безпеки. Будь-яка охоронна компанія - це ресурси і інструменти, які за допомогою нашого колективу принесуть вам безпеку і впевненість у завтрашньому дні.

(096) 000-24-24