Технічна охорона
Технічна охорона Київ
Технічна охорона

Охорона24: співробітники з 25 річним досвідом на варті Вашої безпеки

  • Забезпечення безпеки на об'єктах комерційного, виробничого або приватного характеру, фізична охорона, супровід вантажів, пультова або технічна охорона.

    У нас працюють досвідчені співробітники з професійною підготовкою і знаннями. У нас сучасні системи та обладнання.
  • Ми встановлюємо сигналізацію Ajax, яка в разі спрацювання миттєво повідомляє, якщо в приміщення зайшли злодії, з'явився дим або почався потоп. ВибравшиAjax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

Охорона24 — охоронна компанія, що займається технічною та фізичною охороною, а також установкою різних систем безпеки. Наш великий досвід роботи дозволяє виконувати охоронні послуги на високому рівні, щоб кожен наш клієнт відчував себе під надійним захистом.

Охорона24 — команда професіоналів, яка працює в охоронному бізнесі більше 25 років. Наші співробітники мають великий досвід роботи в державних і приватних провідних охоронних компаніях, завдяки цьому ми підберемо найкращий варіант для Вашої безпеки. Будь-яка охоронна компанія - це ресурси і інструменти, які за допомогою нашого професійного колективу принесуть вам безпеку і впевненість у завтрашньому дні.


Охорона офісу

Охорона квартири

Охорона будинку

Відеоспостереження

Тревожная кнопка

Пожежна сигналізація

GPS захист автомобіля

Контроль доступу (СКД)

Охорона24 займається безпекою офісних приміщень, враховуючи масштаб бізнесу, розташування, наявність конкуренції і криміногенну обстановку.
(096) 000-24-24