Тревожная кнопка
Тревожная кнопка

Тези

  • Наявність такої кнопки істотно розширює функціонал охоронних систем, дозволяючи уповноваженим особам, які знаходяться на об’єкті, в будь-який момент часу непомітно для оточуючих викликати підмогу
  • Кнопка тривоги необхідна у фінансових компаніях, нічних розважальних закладах, на автозаправках, в магазинах, – в організаціях, діяльність яких пов’язана з великими матеріальними цінностями, грошима
Що таке тривожна кнопка? Тривожна кнопка – це пристрій, що дозволяє викликати підмогу буквально одним дотиком пальця. Установка тривожної кнопки найчастіше затребувана як корисне доповнення до охоронної сигналізації. Звичайна охоронна сигналізація, як правило, покликана забезпечити неприступність охоронюваного об’єкта впродовж відсутності на ньому власника (працівників, охоронців, відвідувачів, довірених осіб). А наявність такої кнопки істотно розширює функціонал охоронних систем, дозволяючи уповноваженим особам, які знаходяться на об’єкті, в будь-який момент часу непомітно для оточуючих викликати підмогу. За бажанням замовника кнопку тривоги можна встановити як окрему систему, адже для того, щоб вона працювала наявність існуючої охоронної сигналізації не обов’язкова.

Принцип роботи тривожної кнопки полягає в наступному: у випадку спрацювання, сигнал тривоги відразу ж передається на пульт охорони, і на об’єкт виїжджають міцні хлопці в складі оперативних мобільних груп реагування, які наведуть порядок і затримають порушників спокою і закону. Це може бути необхідним у фінансових компаніях, нічних розважальних закладах, на автозаправках, в магазинах, – в організаціях, діяльність яких пов’язана з великими матеріальними цінностями, грошима, великою кількістю відвідувачів і підвищеними факторами ризику.

 

Які бувають види тривожних кнопок та де встановлюють тривожну кнопку

 

Залежно від форм-фактора та способу активації, класифікація наступна:

  1. Стаціонарні – встановлюються в спеціально відведеному місці, в найближчій доступності до співробітника, який зміг би здійснити її активацію
  • 1.1 Стаціонарні з ручною активацією – безпосередньо у вигляді кнопки. Цей вид найпопулярніший
  • 1.2 Стаціонарні з активацією ногою – у вигляді педалі. Дозволяють абсолютно непомітно для оточуючих її натиснути. Наприклад, в банку або обмінному пункті непомітна для зловмисників активація тривоги може врятувати життя.
  1. Мобільні – виконані у форм-факторі невеликого брелока, що носиться із собою. Використовуються у випадках необхідності можливості спрацьовування на порівняно великих охоронюваних площах у будь-який з їх точок. Часто використовується співробітниками фізичної охорони під час регулярних обходів території об’єкта по маршрутам патрулювання.

Вартість установки й підключення тривожної кнопки до пульту охорони не відрізняється захмарною вартістю та становить всього декілька тисяч гривень, проте дозволяє істотно підвищити загальний рівень безпеки. Щомісячна абонентська плата за обслуговування також невисока – декілька сотень гривень. Погодьтеся, це досить скромна плата за безпеку та спокій. Склад системи гранично простий: безпосередньо сама кнопка й контрольна панель. А для того, щоб змогти нею скористатися, людині не потрібні ніякі особливі знання та навички.