Охоронні фірми Києва
Охоронні фірми

Тези

  • Зберіть через Google максимум інформації про інтересуючи Вас компанії, пошук краще робити за назвою і номерами телефонів, та й «сарафанне радіо» ніхто не відміняв
  • Лицензирование охранных структур обязательно и действует для трех основных видов этого бизнеса: охраны личного имущества граждан, имущества юридических лиц и человека

На 2020 рік, за даними міжнародного агентства Crime Index, Україна має найвищий серед усіх країн Європи показник криміногенності, він становить 48,84 балів (в сусідній Польщі цей показник становить 33,13 бала). Цей показник сьогодні менше ніж в попередні роки, але все-таки досить високий. Тому питання безпеки в Україні виділяється на тлі інших проблем, тому що являє собою реальну внутрішню загрозу для громадян і бізнесу.

На 2020 рік, за даними міжнародного агентства Crime Index, Україна має найвищий серед усіх країн Європи показник криміногенності, він становить 48,84 балів (в сусідній Польщі цей показник становить 33,13 бала). Цей показник сьогодні менше ніж в попередні роки, але все-таки досить високий. Тому питання безпеки в Україні виділяється на тлі інших проблем, тому що являє собою реальну внутрішню загрозу для громадян і бізнесу.

Бізнес на сьогоднішній день має потребу в охоронних послугах. І ринок охоронних послуг пропонує досить великий вибір охоронних фірм. Інтернет дасть багатий вибір компаній і їх красивих сайтів. Але, перш ніж прийняти пропозицію з того чи іншого сайту охоронної компанії краще виконати зі свого боку певні дії. По-перше, зберіть через Google максимум інформації про інтересуючи Вас компанії, пошук краще робити за назвою і номерами телефонів, та й «сарафанне радіо» ніхто не відміняв. По-друге – відвідайте офіс компанії і познайомтеся з керівництвом і персоналом фірми. І по-третє, як то кажуть кадри вирішують все. Необхідно поцікавитися про вимоги керівництва до підбору і підготовки охоронців.

Кожна охоронна компанія зобов’язана виконувати ліцензійні умови, щоб нормально працювати на ринку і робити це в рамках закону. Тому ліцензування охоронних структур обов’язково і діє для трьох основних видів цього бізнесу: охорони особистого майна громадян, майна юридичних осіб і людини.

Щоб охоронна компанія могла діяти від імені клієнта, захищати його особисто, його майно або власність фірми, клієнт повинен підписати з нею договір і підтвердити своє право володіти або користуватися майном. Тому до таких питань краще відразу підключити юриста, фахівця з договорами.

Охорона24: стабільність чесність і порядність. Надійна і доступна охорона для Вашого бізнесу
(096) 000-24-24

Головне завдання охорони – зберегти життя і майно клієнта. Вона зобов’язана попередити правопорушення або оперативно відреагувати, розшукати злочинця по гарячих слідах. Тому охорона може використовувати спецзасоби до правопорушника. Згідно із законом, охоронна компанія зобов’язана за вказаними в договорі умов відшкодувати збиток, якщо крадіжка сталася через невиконання нею зобов’язань або недбалого ставлення до роботи. Але інформації про те, чи працює це в реальному житті, немає.

Технічні охоронні комплекси

Наразі в охоронному бізнесі новий тренд – перехід від постійного постового спостереження до автоматизованих систем контролю територій. Це знижує собівартість послуг і привертає більшу кількість клієнтів.

Сейсмічні системи, інфрачервоні датчики і датчики руху контролюють не тільки зовнішній периметр і сигналізують про проникнення на територію підприємства, але і спостерігають за всієї охороняється площею. З точністю до п’яти метрів система може виявити несанкціоноване присутність. Причому система ефективно працює в будь-який час доби і в різних погодних умовах.

Як вибрати охоронну компанію

Поперше – перевірити наявність ліцензії. Повний перелік ліцензій надає сайт Міністерства внутрішніх справ. Важливо, щоб у охоронної компанії був стаціонарний офіс і сформована репутація. Також необхідно цікавитися біографією та особистими якостями керівників. Та й три правила викладені вище застосовуємо: через Google збираємо максимум інформації, відвідуємо офіс охоронного підприємства, і дивимося на охоронців компанії.

На сьогодні ринок охорони наповнюється новими технологічними пропозиціями. Навіть великі компанії змушені переглядати підхід до роботи, щоб встояти на ринку та втримати клієнтів.