ОХРАНА ОФИСОВ
ОХРАНА ОФИСОВ

Тези

  • Офісні комплекси зазвичай відкриті для доступу відвідувачів, ділових партнерів, співробітників кур’єрських служб
  • Періодично з’являються особи, які вчиняють крадіжки і вандалізм
  • В системі охорони офісного комплексу можуть бути задіяні як фізичні особи, так і засоби технічного охорони

Забезпечення безпеки об’єктів, на сьогоднішній день стають особливо актуальними. Охорона приміщень становить собою комплекс заходів щодо захисту об’єкта і підбір найбільш відповідних засобів нейтралізації загрози.

Офісні комплекси зазвичай відкриті для доступу відвідувачів, ділових партнерів, співробітників кур’єрських служб, і просто відвідувачів. І тому, надійне забезпечення безпеки в них є складним завданням. Як показує практика, періодично з’являються особи, які вчиняють крадіжки і вандалізм. Так буває, що люди просто не вміють себе культурно вести – починають приставати до персоналу, з’ясовувати стосунки і погрожувати.

У зв’язку з цим охорону офісів слід довіряти тільки професіоналам. Без грамотного підходу до її організації рано чи пізно може бути втрачено цінний матеріальне майно, завдано шкоди здоров’ю людей. Фахівці компанії Охорона24 допомагають своїм клієнтам визначити уразливості в захисній схемою і усунути їх до того, як ними скористаються недобрі люди.

Охорона24: пультова охорона офісів, охорона території, охорона складів

Также следует учитывать возможность коротких замыканий, перегрузок и технологических аварий на сетях водоснабжения и отопления. Поэтому в охранные контуры требуется включать датчики и оборудование разных типов и назначения.

Шляхами проникнення сторонніх у внутрішні приміщення можуть бути:головні вхідні двері;

  • службові входи;
  • віконні отвори;
  • горища;
  • комунікаційні коридори, що з’єднують з сусідніми будівлями або групами приміщень;
  • технологічні та каналізаційні канали;
  • шляхи виносу сміття;
  • пожежні сходи.

В системі охорони офісного комплексу можуть бути задіяні як фізичні особи, так і засоби технічного охорони. А в нічний час захист приміщень покладається на засоби технічної охорони. Дані кошти комплектуються камерами з детекторами руху і інфрачервоними прожекторами.

Співробітники компанії Охорона24 цінують довіру своїх клієнтів. Ми прагнемо регулярно підвищувати якість сервісу і стежимо за всіма новинками ринку охоронних систем. Завдяки професіоналізму наших співробітників і відповідальному ставленню і за багато років роботи ми змогли вберегти наших замовників від великих матеріальних, і запобігли збиток для здоров’я людей.

Використання сучасного обладнання та використання інноваційних технологій дозволяє нам впевнено перебувати серед лідерів ринку послуг з фізичної охорони, охорони офісів організацій, бізнес-центрів, підприємств, виробничих ліній, складських приміщень, будинків, квартир.