Телескопічний кийок
Телескопічний кийок

Тези

  • Класичний телескопічний кийок – це не холодна зброя
  • Достатньо всього одного помаху руки, щоб компактний виріб швидко перетворилося в солідну сталеву палицю
  • Захищаючись кийком, Ви повинні не забувати триматися на відстані, тим самим захищаючи себе від атаки і збільшуючи імпульс удару

Необхідна оборона гарантована законом кожній людині, що опинилася в ситуації загрози її життю, здоров’ю або майну.

Питання про самооборону з використанням кийка досі викликає багато розмов. Але, класичний телескопічний кийок – це не холодна зброя. Сумніви, пов’язані з його використанням, часто пов’язані з тим, що кийок використовується не за призначенням. Зручність використання цього надійного засобу захисту цілком очевидна: невеликий довгастий предмет завжди можна носити з собою. При цьому достатньо всього одного помаху руки, щоб компактний виріб швидко перетворилося в солідну сталеву палицю. Така трансформація, безсумнівно, дуже зручна в разі несподіваного виникнення напруженої і конфліктної ситуації.

Носити телескопічний кийок можна на ремені, а також в кишені або сумці. Цей вид продукції нерідко зберігають біля вхідних дверей в квартиру або в машині. Кийок дозволяє ефективно запобігти нападу фізично сильної, агресивно налаштованої особи на людину, що має більш слабку статуру. Нерідко досить усього лише одного удару телескопічним кийком для завершення конфлікту. При цьому завдяки конструкції виробу і матеріалу, що використовується для його виготовлення, удар виходить ефективним для припинення опору або нападу, і водночас безпечним для життя агресора.

Тут слід зазначити, що телескопічний кийок не кваліфікується як небезпечна зброя ближнього бою. Звичайно, треба розуміти, що таке необхідна оборона. Телескопічний кийок можна використовувати тільки при безпосередній загрозі.

При обороні краще уникати ударів по голові або обличчю. Атакуйте в першу чергу руки і ноги противника – рекомендується атакувати руку, особливо якщо Вас атакують ножем або іншим інструментом. Захищаючись кийком, Ви повинні не забувати триматися на відстані, тим самим захищаючи себе від атаки і збільшуючи імпульс удару.

Недорогі телескопічні кийки не мають смертельних вражаючих властивостей. Але, тим не менш, можуть наробити синців ворогові. Звичайні телескопічні кийки зроблені з тонкої сталі, пружинного дроту або полімерів, що дозволяє відбитися від нападу і при цьому не завдати тяжких тілесних ушкоджень нападнику. Серед усталених брендів слід відзначити такі, як: Wei-Shi, Steel, Police, Roco.

 

Однак є і більш дорогі телескопічні кийки, які зроблені з товстої, загартованої сталі. Зазвичай вони мають рельєфну, зносостійку ручку і якісний чохол в комплекті. Такі телескопічні кийки призначені для багаторазового використання в професійних цілях. Самооборона такими моделями кийків може погано закінчитися для нападника. Тому необхідно навчитися правильно поводитися з такими засобами оборони. Водночас, охоронні фірми на свій розсуд екіпірують своїх співробітників телескопічними кийками – на заміну громіздким, гумовим ціпкам. Кращі виробники – це ESP, ASP і відносно недорогі – GS.