тактическая ручка
тактическая ручка

Тези

  • Цією ручкою можна користуватися як звичайною, але головне призначення цих предметів – самооборона
  • Тактична ручка – це «зброя прихованого носіння»
  • Такою ручкою можна нанести порізи або проколи тільки якщо дуже постаратися

У зв’язку із збільшеною криміногенної небезпекою багато хто замислюється про ефективні і легальні засоби самооборони. Якщо Ви ділова людина, то носити з собою палицю, ніж або балончик в сумці або кишені піджака – не зовсім коректно, а якщо це все побачать партнери, то Вас можуть зрозуміти двозначно. А репутація зараз в ділових колах має величезне значення. Тому, нормальним рішенням безпеки для Вас буде тактична ручка

Тактичні ручки роблять для армійських підрозділів і спецслужб. Назва прийшла в російську мову від англійської tactical, що означає «бойовий»: звідси різночитання в розумінні терміну. Але головне призначення цих предметів – самооборона, і використовувати їх з цією метою можуть все. Так чому ж тактична ручка і чим вона відрізняється від звичайної?

Цією ручкою можна користуватися як звичайною, але головне призначення цих предметів – самооборона. Зовні, тактична ручка схожа на звичайну. У неї є стрижень, корпус, ковпачок. Тільки зроблена вона, як правило, з міцного металу (титан або загартована нержавіюча сталь), корпус – ребристий і масивний, важить більше і є загострений кінчик. Є варіанти з алюмінію, але алюміній токсичний, і може бути недостатньо міцний.

Такою ручкою можна писати, а деякі моделі навіть замінюють стілуси для планшетів. Головна відмінність – в тому, що тактична ручка – це «зброя прихованого носіння»: тобто за законом до зброї не відноситься, але її можна використовувати для самооборони або інших технічних маніпуляцій. Такою ручкою можна нанести порізи або проколи тільки якщо дуже постаратися.

Пропонуємо відеоматеріал, про те, як користуватися тактичної ручкою

 

Головні критерії вибору тактичної ручки

  • Міцність: на тактичну ручку доводиться чимале навантаження, тому її корпус повинен бути з міцного сплаву, деталі – ідеально підігнані, без люфтів і зазорів.
  • Зручність: від того, наскільки добре тактична ручка лежить в руці, залежать точність і сила удару. Тому важливо, щоб пальці не втомлювалися навіть при сильному стисненні, а сама ручка не вислизала з мокрих рук. Але і гладкі ручки гарні, якщо їх поверхня – матова і не змінна, а на корпусі є ребристі кільця. Щоб зручно було швидко вихопити ручку з кишені, у багатьох моделей кліпса-затискач розташовується на 1 см нижче, ніж верхній край.
  • Чи не занадто гострий кінчик: він повинен бути рівно таким, щоб укол був відчутним і болючим, але не більше. Кінчики тактичних ручок роблять в міру гострими, щоб вони не проколювали шкіру: так ви не ризикуєте перевищити допустиму самооборону.
  • Дизайн: незважаючи на цілі використання, буде краще, якщо тактична ручка не приваблює зайву увагу. Вона може бути агресивною, але не більше того. Якщо ручка буде нагадувати зброю, її з більше вірогідністю відберуть митники в аеропорту або охорона в торговому і бізнес-центрі. Якщо ви часто подорожуєте з тактичної ручкою, придивіться до цієї моделі: вона виглядає, як звичайний маркер і не викликає питань.
  • Додатковий опції: такі, як спеціальні кріплення для кишень і сумок, загострені кінчики з двох сторін, кнопка-автомат збоку (щоб можна було непомітно натиснути). Все це не тільки спростить вам життя, але і може врятувати її.
  • Стрижні: краще, якщо вони будуть стандартними і їх буде легко дістати. Ексклюзивні кастомниє моделі – це, звичайно, здорово, але якщо ви плануєте писати ручкою, витратні матеріали повинні бути завжди під рукою.