Відеоспостереження

Базовий комплект для відеоспостереження

Ми пропонуємо готове універсальне рішення для будь-якого будинку, офісу.

При бажанні ви можете додати додаткове обладнання та послуги, в нашому каталозі.

БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ

від 4000 грн
Вартість обладнання

від 100 гpн/міс.
Абонентська плата

icon

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

icon

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

icon

МОНІТОРИНГ 24/7

icon

ВИЇЗД ГРУПИ РЕАГУВАННЯ

icon

ЗАЩИТА ОТ НАПАДЕНИЯ

icon

ЗАХИСТ ВІД ПРОНИКНЕННЯ

Як працює система відеоспостереження?

Напевно Ви чули такі слова як відеоспостереження для заміського приватного будинку, відеоспостереження квартири, офісу. Наш ролик розповість про систему відеоспостереження і можливостях віддаленого управління нею.

Відеоспостереження для будинку

Як підібрати систему відеоспостереження. Багатьом доводилося зустрічатися з проблемою захисту власного будинку від небажаних осіб. Подібні думки найчастіше пов’язані з тим, що по телевізору можна побачити безліч сюжетів про те, як грабіжники викрадають майно і цінності з незахищених квартир. Після побаченого найчастіше і виникає потреба в установці системи відеоспостереження, яка дозволить мінімізувати ризики незаконного проникнення. Подібна мета вказує на те, що ви тверезо оцінюєте ситуацію, що склалася. Система відеоспостереження дозволяє захистити ваше майно і життя рідних вам людей. Найчастіше сучасними користувачами використовуються наступні системи спостереження та оповіщення:

  • Сигналізація (яку можна підключити до пульта охорони або дзвінку на ваше портативний пристрій);
  • Відеоспостереження для будинку (можна забезпечити стеження в онлайн-режимі за допомогою передачі сигналу по інтернету);
  • Домофон (дозволяє обмежити доступ до об’єкта стороннім).

Відеоспостереження Київ

Cклад системи. Дана публікація буде присвячена тому, як проводитися монтаж відеоспостереження з огляду на те, що саме цей захист відрізняється підвищеним попитом серед сучасних користувачів. Склад системи відеоспостереження досить простий. У нього входять декілька камер, реєстратор і дисплей. Завдяки реєстратору відеоспостереження Київ буде записуватися в перебігу декількох тижнів. Цей пристрій дозволяє зберігати і передавати дані з відеокамер на будь-який пристрій виводу в будь-якому куточку планети.Відеонаблюденіе для домапредполагает, що камери будуть розміщені в будь-якому місці в будинку і на вулиці. Між собою моделі відеокамер мають безліч конструктивних відмінностей, а також робочих показників. Наприклад, ними може транслюватися кольорова, або чорно-біла картинка. Щоб встановити відеоспостереження Київ, необхідно для початку визначитися зі ступенем необхідного захисту. У тому випадку, якщо необхідно забезпечити захист квартир, то підійде відеоочко. Додатково система відеоспостереження може бути встановлена ​​на сходовому майданчику. Таке рішення дозволить своєчасно дізнатися про появу відвідувачів. Монтаж відеоспостереження повинен проводитися професіоналами.

Системи відеоспостереження

Вибір системи для будинку. Якщо мова йде про приватний будинок, то системи відеоспостереження повинні бути більшими, так як виникає необхідність стежити за безпекою периметра двору і внутрішніми приміщеннями. Також часто відеоспостереження Київ встановлюється в гаражі приватного домоволодіння. З цієї причини монтаж відеоспостереження вимагає, щоб передчасно був складений проект з установки кожної камери і супутнього устаткування. Додатково необхідно передбачити кут огляду для кожної камери. Таким чином, ви зможете визначитися з необхідною кількістю камер, щоб зробити відеоспостереження для будинку максимально ефективним. Також слід заздалегідь розрахувати схему того як буде прокладено кабельне обладнання від реєстратора до відеокамер. Щоб відеоспостереження для будинку надійно захищало ваш будинок, необхідно забезпечити правильне розташування камер. Найчастіше для їх розміщення вибирається центральний і чорний вхід на ділянку, одну розташовують біля входу в будинок і гараж. Розташування камер в будинку найкраще залишити на вибір фахівцям. Система відеоспостереження, встановлена ​​нашою компанією, забезпечить ваш будинок надійним захистом від зловмисників. Ви самі вибираєте число камер, а ми порадимо вам оптимальне місце для їх розміщення.

СИСТЕМИ ВІДЕОНАГЛЯДУ

Системи відеоспостереження (СВН) довели своє право на життя і все глибше проростають в різні сфери нашої діяльності. Вже не викликає сумнівів їх ефективність в боротьбі з розкраданнями. Камери спостереження стали звичайною справою в банках, супермаркетах, музеях, станціях метро і інших місцях, де необхідно контролювати ситуацію. Про зростання їхньої популярності свідчить монтаж СВН в особняках, котеджах, під’їздах будинків і квартирах. Вже один вид камер СВН часто змушує зловмисників забути про свої наміри. СВН дозволяють спостерігати за домробітницями, нянями, кухарями, що запобігає можливість зловживань і виникнення різного роду нештатних ситуацій.

Один комментарий

  1. Олег

    Замовили встановлення системи відеонагляду для свого невеличкого складу. Дуже вдячний компанії за професіоналізм – система була швиденько встановлена та налаштована. Сліпих зон просто нема, за пів року експлуатації не було ніяких глюків та збоїв. Система надійно працює!

    Reply

Добавить комментарий

×

Позвонить