Супровід

супроводження фізичних осіб та цінних вантажів Охорона24
 • Разове супроводження фізичних осіб та цінних вантажів до 2х годин — 3000 грн.
 • Від 15 грн/км ви отримаєте 100% надійність і оперативність.
 • Збережемо все в безпеці.

Завжди до ваших послуг:

 • тільки нові автомобілі
 • обладнання автомобілів згідно вимогам НБУ
 • при необхідності – формування мобільної групи до 10 охоронців та одночасне використання декількох автомобілів
 • дозвіл на носіння зброї є у всіх співробітників охорони
 • за бажанням клієнта надаємо сейф в салон автомобіля

Ведення бізнесу завжди пов’язане з певними ризиками. Особливо, якщо діяльність фірми пов’язана з наявністю матеріальних цінностей – товарів, матеріалів. На самому виробничому об’єкті можна встановити найефективніший передовий охоронний комплекс, залучити найдосвідченіших співробітників охорони й тим самим забезпечити практично повну безпеку цінностей та людей. З процесом переміщення вантажів між об’єктами справа дещо складніша, адже на етапі транспортування вантаж піддається підвищеній небезпеці. Тому, охорона й супровід вантажів – найбільш відповідальне завдання, яке можна довірити виключно професіоналам.

Особливості супроводу вантажів

У процесі транспортування вантажу може трапиться буквально все що завгодно, що може призвести до його розкрадання або пошкодження. Тим більше, що існує велика кількість зловмисників й організованих злочинних груп, які спеціалізуються на викраденні вантажів. Вантаж може бути викрадений повністю або частково завдяки широкому арсеналу шахрайських схем зловмисників, аж до прямого фізичного впливу з реальним ризиком для життя людей, які супроводжують вантаж.

Тому супровід транспортних засобів – одна з найбільш затребуваних послуг для торговельних і логістичних компаній. Забезпечивши надійну охорону, замовник мінімізує ризики й може бути впевнений, що з його вантажем нічого не трапиться.

Вибір підрядника для охорони та супроводу вантажів – надзвичайно важливе завдання. Співробітники охорони повинні мати спеціальну фізичну й теоретичну підготовку, бути перевіреними та надійними людьми. Адже від професіоналізму охоронців напряму залежить як збереження самого вантажу, так здоров’я і життя осіб, які його супроводжують. Також часто зустрічаються факти злочинної змови зловмисників з охоронцями, що призводить до найсумніших наслідків для бізнесу.

Що ми пропонуємо?

Компанія Охорона24 надає великий спектр охоронних послуг, у тому числі надання охорони та супровід вантажів по всій Україні. Залежно від цінності вантажу, його обсягу та умов транспортування, ми допоможемо визначити найоптимальніший варіант кадрового складу та технічних засобів, які будуть здатні усунути передбачувані потенційні загрози. Ми здійснюємо супровід вантажу на всіх етапах транспортування, – від навантаження до розвантаження. Працюємо за офіційним договором з опцією матеріальної відповідальності перед замовником за охоронюваний вантаж.

Усі наші співробітники охорони – перевірені професіонали з великим досвідом роботи в охоронних фірмах і силових структурах. До того ж, ми можемо здійснити переміщення вантажу виключно силами своїх співробітників, для цього у нас є штат власних водіїв-охоронців. Також ми можемо здійснювати супровід уповноважених осіб (касирів) при перевезенні матеріальних цінностей.

Наші фахівці здійснять організацію фізичної охорони виходячи з Ваших вимог і побажань, згідно з усіма діючими нормами, з повним комплектом документів і повним матеріально-технічним забезпеченням та супроводом. При цьому, ціни на наші послуги Вас приємно здивують. Телефонуйте, відповімо на всі запитання.

НАШ АВТОПАРК

Нажмите чтобы смотреть карту

Будь ласка, задайте Ваше питання в формі зворотного зв'язку, заповнивши всі інформаційні поля.

Один комментарий

 1. михаил

  Доброго дня. Треба було перевезти гроші від продажу свого будинку до банку. Замовив послугу супроводу вантажу у фірмі Охорона. У компанії озброєних охоронців відчував що я зі своїми грошами в повній безпеці. Раджу користатися послугами даної фірми

  Reply

Добавить комментарий

×

Позвонить