Пожежна сигналізація

::: Акція! – при підключенні на на пульт пожежної сигналізації – виїзд електрика – безкоштовно!

Вартість обладнання
та установки
від 7000 гpн

Абонентська плата:
від 250 грн/місяць

null

Базовий комплект для пожежної сигналізації

Ми пропонуємо готове універсальне рішення для будь-якого будинку, офісу.

При бажанні ви можете додати додаткове обладнання та послуги, в нашому каталозі.

ППКП1шт.
АКБ, 12В, 7 А/Ч1 шт.
Сповіщувач пожежний димовий1 шт.
Сповіщувач пожежний ручний1 шт.
Табло світло- звукове " ВИХІД "1 шт.
Мобільний додаток

БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ

від 7000 грн
Вартість обладнання

від 250 гpн/міс.
Абонентська плата

icon

Захист від загоряння

icon

Захист від пожежі

icon

Мониторинг 24/7

icon

Выезд группы реагирования

icon

Технічна підтримка

icon

Мобільний додаток

Як працює пожежна сигналізація?

Напевно Ви чули такі слова як пожежна сигналізація для заміського приватного будинку, пожежна сигналізація квартири, офісу. Наш ролик розповість про систему пожежного спостереження і можливостях.

ЗАВДАННЯ ТА ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

Пожежна сигналізація або ПС – це сукупність технічних установок і засобів, метою яких є виявлення та локалізація пожежі на його первинних етапах появи, своєчасна подача сигналу про зародження небезпечного загоряння в приміщенні або на об’єкті. Крім того, ПС формує ряд сигналів, під керуванням яких люди без запізнення отримують інформацію про пожежу, з їх допомогою регулюються комплекси вентиляції та пожежогасіння, що спрацьовують «автоматом». Природно, найважливіша мета – це збереження життя окремо взятої людини, «порятунок» його інвестицій та зниження шкоди в матеріальному сенсі. Варто зауважити, що останнім якраз безпосередньо залежить від своєчасної реакції і дієвого обмеження центру загоряння.

Конструкція пожежної сигналізації включає в себе деякі головні елементи:

 • Контрольна панель – апарат для аналізування технічного стану шлейфів, датчиків вогню і диму. Від нього виходить основна команда на черговий запуск всього автоматичного комплексу пожежогасіння. Якщо порівняти ПС з організмом людини, то панель для контролю займе пріоритетне місце мозкового центру.
 • Індикаторний блок або автоматизоване місце для роботи (АРМ) на базі персонального комп’ютера. Обидва цих пристрої дозволяють стежити за подіями, відображати їх на екрані і перевіряти поточний стан ПС.
 • ДБЖ або джерело безперебійного живлення ставить собі за мету забезпечити роботу без перерв, не виключаючи ситуації з відключенням електрики. Проводячи паралель з людиною, тут розташовується серце, що б’ється як годинник.
 • Різноманітні датчики, які сповіщають про пожежу. Їх завдання – без зволікання виявити вогонь або його побічний продукт у вигляді чадного газу або клубів диму. Ця важлива частина всієї ПС грає роль вух і очей, пильно стежать за найменшим зміною обстановки.

ВИДИ ПОЖЕЖНИХ ДАТЧИКІВ

Основні причини, за якими пожежна сигналізація включиться в роботу – це підвищення температурного режиму (навіть незначне), наявність задимленості і чадного газу, а також вогонь. На кожне з цих факторів є свій обов’язковий датчик:

 • Тепловий зреагує на будь-температурне зміна в даному приміщенні або на об’єкті. Існує два основних види таких датчиків – інтегральні і порогові. Перший спрацьовує, грунтуючись на швидкості підвищення температури, і знаходить своє застосування в тих приміщеннях, де димові використовуватися не можуть. Граничний ж дає про себе знати, коли температура досягає певного рівня.
 • Димової крім, природно, диму зреагує на пар з пилом. Це найбільш відомий і доступний варіант, але його установка неможлива в курилках, в місцях з підвищеною вологістю і запилених повітрям. У цих випадках варто розглянути більш підходящий варіант.
 • Датчик відкритого полум’я буде корисний там, де пожежа мине свою повільну фазу, є ймовірність вибуху або блискавичного поширення. До таких місць відносяться майстерні по роботі з деревом, склади з горючими і вибухонебезпечними матеріалами і т. п.

Новітній винахід і інновація в області систем пожежогасіння – це сповіщувач, забезпечений цілою низкою сенсорів. Фахівці направили свої зусилля на створення мультизадачного датчика, який з легкістю оперував би всі ознаки пожежі відразу, тим самим значно зменшуючи помилкові виклики і тривоги, спрощуючи роботу професіоналам і зберігаючи спокій клієнтів. Одними з перших на світ з’явилися сповіщувачі, які спрацьовували при появі двох ознак загоряння – збільшеною температури і диму. Однак, стрибок у технологічному розвитку вже сьогодні дозволяє використовувати в боротьбі з вогнем датчики абсолютно нового типу, ефективно працюють з усіма чотирма факторами. Такі популярні фірми як Bosch Security Systems, Siemens, Esser і сенсор системи давно вивели на ринок свої «дітища» пожежного захисту, захищаючи людей від причин і наслідків пожеж.

Сама пожарка з метою поліпшення ефективності оснащена сповіщувачами, які запускаються вручну і є частиною загальних обов’язкових вимог безпеки. Вони мають вигляд коробки, з прозорими стінами і червоною кнопкою. Місця розміщення вибираються легкодоступні, щоб будь-який працівник в екстреному випадку міг легко дати знати всьому підприємству або фірмі про небезпеку.

2 комментариев

 1. Григорій

  Добрый день.
  Хочу установить пожарную и охранную сигнализацию.
  Хотел бы просчитать возможную смету работ.

  Reply
  • Охорона24

   Добрый день!
   Спасибо за обращение.
   Свяжемся с Вами в ближайшее время.

   Reply

Добавить комментарий

×

Позвонить