Питання та відповіді

Ми відповімо на Ваші питання прямо зараз

Для Вашої зручності ми зібрали найбільш популярні питання і дали на них відповіді. Якщо Ви не знайдете відповідь, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Популярні питання:

Працюючи на ринку систем безпеки багато років, нам часто доводиться відповідати на питання, пов’язані з системами безпеки. У цьому розділі ми підготували для вас відповіді на найпопулярніші ваші запитання.

Якщо Ви не знайшли відповіді на своє запитання – задайте його нам, ми обов’язково Вам відповімо!

Це просто! Ви можете залишити заявку на нашому сайті, і менеджер зв’яжеться з Вами в зручний для Вас час. Або зателефонуйте нам за телефоном (044) 227-00-67.

Вартість обладнання залежить від типу об’єкта. Вартість базового комплекту для охорони квартири становить 5000 грн .; вартість базового комплекту для охорони котеджу – 6000 грн .; вартість тривожної та охоронної сигналізації для малого бізнесу – 5600 грн. Установка устаткування безкоштовна. Для більш детальної інформації перейдіть на сторінку захист квартири, захист будинку або малого бізнесу.

Базовий комплект для охорони квартири: контрольна панель, клавіатура, датчик відкривання дверей, датчик руху.

Базовий комплект для охорони котеджу / будинку: контрольна панель, клавіатура, датчик відкривання дверей, датчик руху – 2 шт.

Базовий комплект «Тривожна і охоронна сигналізація для малого бізнесу»: контрольна панель, клавіатура, датчик відкривання дверей, датчик руху – 2 шт. і тривожна кнопка.

При бажанні Ви можете в будь-який момент додати обладнання та послуги до готового рішення.

Для більш детальної інформації перейдіть на сторінку захист квартиризахист будинку або малого бізнесу.

Час реагування залежить від місця розташування об’єкта. Середній час реагування по Києву становить 7 хвилин, по Київській області – 15 хвилин. Для розрахунку точного часу реагування зверніться за телефоном (044) 227-00-67.

Ви можете скористатися мобільним додатком і віддалено поставити або зняти об’єкт з охорони.

Для укладення договору охорони (квартира, будинок) буде потрібно свідоцтво власності або договір оренди житла, а також паспорт власника квартири.
Для укладення договору охорони (малий бізнес) буде потрібно свідоцтво про власність або договір оренди / суборенди.

Про поточні акції та знижки Ви можете дізнатися на нашому сайті або в відділі продажів по телефону (044) 227-00-67.

Розмір матеріальної відповідальності становить 10 000 гривень. Детальніше про матеріальну відповідальність дізнайтеся у відділі продажів по телефону (044) 227-00-67.

Наші переваги:

– Бездротове обладнання: безпечно для ремонту
– Установка всього 2 – 3 години!
– Миттєвий прийом і обробка сигналів
– Гарантія швидкості реагування
– Додаткові датчики диму, протікання води, витоку газу і зникнення електрики 220В.
Детальніше про нас

У містах і по області – протягом 1 робочого дня, після підписання акту введення в експлуатацію.

Так, при необхідності до будь-якого комплекту можна замовити і встановити додаткове обладнання. Для більш детальної інформації перейдіть на сторінку охорона квартириохорона будинку або охорона офісу або зателефонуйте до відділу продажу за телефоном (044) 227-00-67.

Монтаж базової охоронної системи в середньому займає 2-3 години. У разі встановлення додаткових датчиків і / або великого розміру приміщення терміни монтажу можуть бути збільшені.

Так, ми зробимо монтаж в будь-який зручний для Вас день.

Так, ми можемо встановити охоронну систему в неопалюване приміщення за умови наявності на об’єкті постійного електрики. Для докладної консультації зверніться, будь ласка, до відділу продажів по телефону (044) 227-00-67 або залиште заявку на сайті.

У разі якщо Ви з якихось причин не можете прибути на об’єкт охорони, співробітники Центральної станції моніторингу сповістять Ваших повноважних представників.

Ви можете припинити дію договору охорони на термін до 3 місяців.
Однак не забувайте, що, навіть коли Ви спите, охоронна система захищає Ваш будинок від проникнення, а датчики диму і витоку газу зможуть сповістити Вас в разі екстреної ситуації.

Якщо у Вас є домашні тварини, про це потрібно обов’язково повідомити при установці устаткування. Інженер зробить необхідні налаштування, і датчики руху не будуть реагувати на переміщення домашніх тварин вагою до 36 кг.

Всі системи оснащені акумуляторною батареєю і забезпечують роботу системи в штатному режимі. У разі відсутності електроживлення на об’єкті час роботи обладнання складе ще приблизно 60 годин.

Необхідно якомога швидше зателефонувати на Центральну станцію моніторингу та скасувати тривогу, щоб уникнути помилкового виїзду екіпажу служби реагування.

Зовнішня сирена може бути встановлена додатково. Для докладної консультації зверніться, будь ласка, до відділу продажів по телефону (044) 227-00-67, або залиште заявку на сайті.

×
Call Now Button