Охорона будинку

Вартість обладнання
та установки
від 5000 гpн

Абонентська плата:
від 450 грн/місяць

Базовий комплект для охорони будинку

Ми пропонуємо готове універсальне рішення для будь-якого будинку.

При бажанні ви можете додати додаткове обладнання та послуги, в нашому каталозі.

Контрольна панель1шт.
Управління сигналізацією1 шт.
Брелок тривожна кнопка1 шт.
Датчик відкривання дверей2 шт.
Датчик руху3 шт.
Мобільний додаток

калькулятор стоимости услуг

БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ

від 5000 грн
Вартість обладнання

від 450 гpн/міс.
Абонентська плата

icon

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

icon

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

icon

МОНІТОРИНГ 24/7

icon

ВИЇЗД ГРУПИ РЕАГУВАННЯ

icon

Захист від нападу

icon

ЗАХИСТ ВІД ПРОНИКНЕННЯ

Як працює охоронна система будинку?

Напевно Ви чули такі слова як охоронна сигналізація для заміського приватного будинку, охоронно-пожежна сигналізація котеджу, дачі. Наш ролик розповість про систему безпеки заміського будинку і можливостях віддаленого управління нею.

Охорона будинку

Захист приватних будинків Охорона будинку є однією з найбільш поширених завдань, які виконуються сучасними охоронними агентствами. Ситуації, пов’язані з крадіжкою майна з приватних будинків, залишаються найбільш поширеними і складними. Деякі люди вирішують самостійно забезпечити безпеку свого будинку. В такому випадку захист будинку буде полягати в забезпеченні монтажу додаткових дверей, найчастіше виконаних з металу. Після цього слід установка спеціальних металевих решіток на вікна. На цьому в більшості випадків і зупиняються потуги щодо захисту власного будинку. Але подібні заходи лише вказують для злодіїв на те, що у вашому будинку є чим поживитися. Сучасна охорона будинку повинна бути комплексною. Тільки так ви зможете зберегти своє майно і убезпечити власне життя. варіанти захисту Безсумнівно, якщо ви проживаєте у великому котеджному селищі, то захист будинку може бути забезпечена на належному рівні. У таких ситуаціях люди віддають перевагу послуг професіоналів, що дозволяє гарантувати збереження майна навіть при тривалій відсутності його власників. Для того щоб убезпечити власний будинок, найкраще звертатися в спеціалізовані охоронні служби. Фахівці, які працюють там, точно знають, з чого складається надійна охорона будинку. Вам будуть доступні різні системи для спостереження:

  • Установка сигналізації;
  • Відеоспостереження;
  • Підключення тривожної кнопки;
  • Використання послуг команди швидкого реагування.

Захист будинку

Неправильна точка зору Не слід думати, що якщо у вашій сім’ї середній достаток, то захист будинку для вас не потрібна. Подібну думку є в корені неправильним. Найчастіше шахраї діють вибірково, але останнім часом почастішало число випадків, коли крадіжки зі зломом відбуваються в будинках, які візуально є абсолютно що не викликають. В такому випадку злодії розраховують на те, що будівля не охороняється і їм вдасться забрати все, що має хоч якусь цінність. Охорона будинку в подібній ситуації може запобігти можливості втрати майна і грошових коштів. Початковим етапом, який дозволить уберегти майно, є установка в будинку сигналізації. Вона дозволить не тільки відлякати злодіїв, а й залучити небажано увагу до проблеми, що убезпечить будинок від проникнення. Але захист будинку передбачає використання декількох варіантів для досягнення оптимального результату. При підключенні будинку до пульта, захист будинку буде переведена на новий рівень. Як тільки зловмисники спробують проникнути на об’єкт, цей момент буде зафіксований датчиками. Сигнал буде негайно відправлений у моніторинговий відділ охоронного агентства. Після цього охорона будинку виявиться в руках професіоналів, які в найкоротші терміни відправляться на об’єкт для забезпечення його безпеки. Установка систем відеоспостереження дозволяє вирішити відразу кілька проблем. По-перше, вона дозволяє забезпечити стеження за ділянкою, передаючи дані на пульт охорони. По-друге, така охорона будинку відлякує злодіїв, які не бажають потрапити під час пограбування. Захист будинку не може бути вирішена без участі фахівців, прекрасно розбираються в тонкощах цього питання. Завітайте до нашої компанії, щоб охорона будинку була надійною і забезпечувалася цілодобово. У нас працюють виключно професіонали, які добре знайомі зі своїми обов’язками і можуть якісно з ними впоратися. Захист будинку, замовлена ​​в нашій компанії, буде всебічною і професійною.

Добавить комментарий

×

Позвонить