Охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація покликана максимально захистити будинки, квартири, дачі, офіси та інше майно від нештатних ситуацій. Сучасні системи охоронної сигналізації представляють собою цілий комплекс по захисту приміщень не тільки від проникнення сторонніх осіб, але й від протікань (води або просто затоплення), пожеж шляхом оперативного повідомлення про це власнику та відповідним службам.

Типи систем охоронної сигналізації

Не так давно найпопулярнішим типом охоронної сигналізації були автономні системи. Їх основним завданням є сповіщення якомога більшого числа осіб про протиправні дії, що вчиняються, стосовно приміщення шляхом звукових і світлових сигналів. Зараз такі системи найчастіше використовуються в комплексі з іншими типами, більш сучасними.

Одним з найпопулярніших типів охоронної сигналізації зараз є бездротова система. Її поява на ринку охоронних послуг була обумовлена розвитком бездротового зв’язку, що дозволяє розмістити необхідне обладнання в приміщенні без використання кабелів. Плюсом є також те, що по каналах стільникового зв’язку сигнал тривоги негайно передається на мобільний телефон власника та на пульт охорони, дозволяючи оперативно відреагувати й запобігти тому, що відбувається в приміщенні.

Компанія Охорона24 надає повний комплекс послуг в галузі охоронної сигналізації, а саме:

Склад системи охоронної сигналізації

Принцип роботи охоронної сигналізації обумовлений не тільки її типом, але й комплексом датчиків, що входять до неї. Стандартну охоронну сигналізацію можна описати так:

  • біля входу всередині приміщення розташовується центральний модуль, який обробляє всі сигнали з датчиків і передає інформацію на пульт охорони;
  • по периметру приміщення розташовуються датчики руху;
  • біля вікон встановлюються датчики розбиття скла;
  • на вікнах, балконах, дверях встановлюються датчики їх відкривання;
  • вібраційні датчики дозволяють вловити звуки (не ловити звук – тільки вібрацію) проломів стін або вибивання дверей;
  • датчики диму дозволяють фіксувати появу задимлення, а датчики протікання вчасно повідомлять про прорив в комунікаціях.

Навіть в той період, коли порушення в приміщенні не фіксуються, вони все одно посилають на центральний модуль сигнали про статус своєї роботи, що забезпечує надійність та безперебійність всієї системи.

Установка та монтаж охоронної сигналізації повинні бути доручені тільки професіоналам. Компанія Охорона24 надає весь необхідний комплекс послуг з підбору охоронної системи, її комплектації, установки на об’єкті, своєчасного обслуговування та оперативного реагування групи професіоналів.

Довірте збереження свого майна компанії Охорона24!

×

Позвонить