Охоронна сигналізація

Охоронна компанія «Охорона24» – співробітники з 25 річним досвідом на сторожі Вашої безпеки

сопровождение физических лиц и ценных грузов киев охорона24

Сфера діяльності Охорона24 – забезпечення безпеки на об’єктах комерційного, виробничого або приватного характеру, фізична охорона, супровід вантажів, пультова охорона. У нас працюють кваліфіковані співробітники з досвідом роботи, професійною підготовкою і знаннями, сучасні системи та обладнання.

Ми надаємо нашим клієнтам повний комплект послуг для забезпечення безпеки життя, захисту матеріальної власності, підтримання порядку на ввіреній нам об’єкті.

Охорона24 – охоронна компанія, що займається фізичною охороною і установкою різних систем безпеки. Наш великий досвід роботи дозволяє виконувати охоронні послуги на високому рівні, щоб кожен наш клієнт відчував себе під надійним захистом. Персонал охоронної служби “Охорона24” регулярно проходить навчання і підвищує свою кваліфікацію.


Компанія Охорона24 надає повний комплекс послуг в області охороною, а саме:

Охрана квартир Киев, физическая охрана Киев

Охорона24 – команда професіоналів, яка працює в охоронному бізнесі більше 25 років. Кожен співробітник нашого колективу має великий досвід роботи в державних і приватних провідних охоронних компаніях, завдяки цьому ми підберемо найкращий варіант для Вашої безпеки. Будь-яка охоронна компанія – це ресурси і інструменти, які за допомогою нашого професійного колективу принесуть вам безпеку і впевненість у завтрашньому дні.

сопровождение физических лиц и ценных грузов киев охорона24Охоронна компанія “Охорона 24” створена для того, щоб люди, які хочуть забезпечити безпеку собі і своєму бізнесу, мали максимально повну і достовірну інформацію про охорону. Крім того ми пропонуємо скористатися безкоштовним підбором оптимального рішення.

Також на нашому сайті Ви зможете знайти відповіді практично на всі свої питання. Якщо ж щось залишається незрозумілим, то пропонуємо передзвонити нам або скористатися кнопкою зворотний дзвінок. Незнайомі з охороною користувачі порталу зможуть знайти детальну інформацію про кожен вид охорони, а бажаючі забезпечити безпеку зможуть в кілька кліків відправити заявку на охоронні послуги.

Охорона24 надає Вам повний комплекс послуг охорони, який включає в себе можливість підключення до системи “розумний будинок”. Забезпечити надійний захист у разі витоку води і газу, запобігти пожежі на стадії задимлення. Встановити на об’єкті тривожну кнопку, камери відеоспостереження та датчики руху. Забезпечити цілодобовий моніторинг і запобігти наслідкам позаштатних ситуацій.

Довірте збереження свого майна компанії Охорона24!

×

Позвонить