Технічна охорона

   

   

Охрана квартир Киев, физическая охрана Киев

Охорона24 – команда професіоналів, яка працює в охоронному бізнесі більше 25 років. Кожен співробітник нашого колективу має великий досвід роботи в державних і приватних провідних охоронних компаніях, завдяки цьому ми підберемо найкращий варіант для Вашої безпеки. Будь-яка охоронна компанія – це ресурси і інструменти, які за допомогою нашого професійного колективу принесуть вам безпеку і впевненість у завтрашньому дні.

сопровождение физических лиц и ценных грузов киев охорона24Охоронна компанія “Охорона 24” створена для того, щоб люди, які хочуть забезпечити безпеку собі і своєму бізнесу, мали максимально повну і достовірну інформацію про охорону. Крім того ми пропонуємо скористатися безкоштовним підбором оптимального рішення.

Також на нашому сайті Ви зможете знайти відповіді практично на всі свої питання. Якщо ж щось залишається незрозумілим, то пропонуємо передзвонити нам або скористатися кнопкою зворотний дзвінок. Незнайомі з охороною користувачі порталу зможуть знайти детальну інформацію про кожен вид охорони, а бажаючі забезпечити безпеку зможуть в кілька кліків відправити заявку на охоронні послуги.

 


Охорона24 надає Вам повний комплекс послуг охорони, який включає в себе можливість підключення до системи “розумний будинок”. Забезпечити надійний захист у разі витоку води і газу, запобігти пожежі на стадії задимлення. Встановити на об’єкті тривожну кнопку, камери відеоспостереження та датчики руху. Забезпечити цілодобовий моніторинг і запобігти наслідкам позаштатних ситуацій.

Довірте збереження свого майна компанії Охорона24!


×
Call Now Button