Наші партнери

«Універсальне агентство з продажу авіаперевезень» займає лідируючу позицію в Україні. Всі авіакомпанії в одному агентстві, чартерні рейси, знижки в готелі та багато іншого.
Гіпермаркет покриття для підлоги FLOOR - найкраще місце в Києві, де можно швидко та недорого купити продукцiю провідних виробників світу. Успішне впровадження європейських традицій в Україні.
«СІНЕВО» - європейська мережа медичних лабораторій в Україні. Штаб-квартира медичного холдингу Medicover, в який входить мережа лабораторій «Сінево / Synevo», розташована в Брюсселi (Бельгія).
Головними складовими фінансової компанії QuickMoney є кращі оцінювачі-експерти, бездоганний сервіс, оперативність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Сучасний офісний центр на правому березі Києва за адресою вулиця Сирецька, 9. Прекрасні умови для орендарів і вся необхідна інфраструктура - запорука успішного бізнесу!
Double.Dental Solutions - це стоматологія преміум-класу: якісний сервіс від досвідчених фахівців із застосуванням найсучаснішого обладнання та матеріалів.
Мережа ломбардів «Сейф» - одна з найстабільніших, надійних і швидко розвивающихся фінансових компаній в сфері заставного кредитування.
Відчуйте себе впевнено в завтрашньому дні!
Компанія «ВЕНБЕСТ» - визнаний лідер ринку охоронних послуг в Україні, ось уже 25 років забезпечує якісними охоронними послугами як пересічних громадян нашої країни, так і різні бізнес-структури.
Санаторій ім. Гуца - це якісний відпочинок в Київській області з величезною різноманітністю лікувальних процедур та діагностичним центром, оснащеним сучасним устаткуванням.
«Locksmith Services» – компанія, яка надає широкий спектр послуг з установки та продажу систем безпеки для вхідних дверей
Компанія «Grifon» є офіційним представником виробників сейфів ТМ ПАРИТЕТ-К, GRIFFON, HUNTER, MySafe
Компанія «Паритет-К» є лідером ринку України з виробництва
сейфів

×

Позвонить