Мережеві СКД

Основне призначення систем контролю доступу – організувати контрольно-пропускний режим на підприємстві в автоматичному режимі, щоб особи з правом доступу до конкретних приміщень та територій могли безперешкодно туди потрапити, одночасно при цьому обмеживши доступ сторонніх осіб. СКД можна розділити на два види: автономні та мережеві.

 

  1. Автономні – захищають одне або невелику кількість відвідувань, мають нескладний пристрій, але обмежені скромним набором функцій, зате установка й обслуговування таких систем не відрізняються високою вартістю.
  2. Мережеві системи контролю доступу широко використовуються на великих підприємствах з великою кількістю співробітників. Застосування мережевих СКД повністю виправдане завдяки широким можливостям цього виду систем, гнучкому налаштуванню під конкретні потреби будь-якого охоронюваного об’єкта.

Принцип роботи та переваги мережевих СКД

На відміну від автономних, мережеві СКД представляють собою єдину мережу технічних пристроїв різного призначення та функціоналу, до якої підключений комп’ютер. За допомогою комп’ютера можна повністю управляти настройками системи та відстежувати статус її роботи в онлайн режимі. Наявність комп’ютерного управління в таких системах дозволяє здійснювати збір всіляких даних, наприклад, можна дізнатися кількість відвідувачів того чи іншого приміщення за проміжок часу, вести облік робочого часу персоналу, дізнатися місцезнаходження конкретної людини з електронною перепусткою в будь-який час. Можливості системи дозволяють також розділити охоронюваний об’єкт на зони, розмежувати доступ певних осіб до певних приміщень та змінювати права доступу за кілька кліків.

Можливість відстежувати стан системи в цілому та окремих її елементів дозволяє істотно підвищити загальний рівень безпеки, наприклад, якщо не спрацював датчик на закриття будь-якої двері протягом певного часу, система сповістить про це оператора. А можливість інтегрованої спільної роботи мережевої СКД з іншими системами будівлі (з охоронною сигналізацією, протипожежною системою) дозволить оперативно реагувати на можливі загрози, наприклад, у випадку спрацювання пожежної тривоги двері автоматично будуть відкриті, не перешкоджаючи евакуації.

Склад мережевої системи контролю доступу

Пристрої, що входять до ССКД, можна розділити на декілька груп:

  1. Зчитувальні пристрої – дозволяють ідентифікувати суб’єкт за допомогою спеціальної електронної перепустки у вигляді картки, брелока або ж використовуючи біометричні особливості (сітківка ока, відбиток пальця).
  2. Обмежувальні пристрої – забезпечують або перешкоджають фізичному доступу: турнікети, шлагбауми, всілякі електронні замки.
  3. Контрольні керуючі блоки – об’єднують всі пристрої в систему, приймають рішення про можливість надання доступу конкретному користувачу до конкретного місця, виходячи з попередніх налаштувань в автоматичному режимі, збирають та відправляють дані на сервер.
  4. Пристрої узгодження – дозволяють з’єднати контрольний керуючий блок із сервером.

Охоронна фірма Охорона24 займається наданням великого переліку послуг в сфері охорони, в тому числі й послуг з організації систем контролю доступу будь-якого рівня складності. Установка мережевих систем контролю доступу та їх налаштування на об’єкті – дуже відповідальне завдання, яке потрібно довіряти тільки професіоналам. У нас працюють досвідчені фахівці, які із задоволенням допоможуть вирішити проблему безпеки раз і назавжди.

Телефонуйте! Наші оператори нададуть всю необхідну інформацію та зможуть відповісти на всі Ваші запитання.

 

×

Позвонить