Автономні СКД

Системи контролю доступу застосовуються на підприємствах, де необхідно гарантувати безпеку приміщень, матеріальних цінностей шляхом обмеження доступу до охоронюваних зон. Існують автономні та мережеві СКД. Мережеві застосовуються в основному на великих об’єктах, що охороняються з великим штатом співробітників.

 

Використання автономних СКД

Автономні системи контролю доступу завдяки своїй простоті та дешевизні користуються популярністю серед невеликих підприємств і в офісах. Застосування таких систем є вкрай вигідним у випадку, якщо від системи вимагається просто здійснювати контрольно-пропускний режим на точках входу до охоронюваних зон. Найбюджетніші версії не містять опції збору даних, а системи з більшою вартістю дозволяють вести облік подій – зрештою до електронного журналу системи будуть записуватися дані ідентифікаторів відвідувачів і час відвідування, що дозволить керівництву ефективно контролювати персонал.

 

Принцип роботи автономної СКД

АСКД у більшості випадків складається з головного блоку управління (контролер), пристрою для зчитування даних з карт (або брелоків, радіоключів), замку з електронним управлінням. Звичайно ж, склад системи строго не обмежений лише цими пристроями й може бути розширений виносною клавіатурою, кнопкою відкривання двері для виходу з приміщення або будь-яким датчиком.

Керуючий блок має вбудовану пам’ять з внесеними до нього даними карток доступу, які видаються співробітникам. Якщо людина хоче пройти до охоронюваного приміщення, прикладає картку до зчитувача, який ідентифікує користувача, передає номер – унікальний код карти на керуючий блок, і контролер вже вирішує чи потрібно пропускати власника карти до охоронюваного приміщення. Якщо відповідь позитивна – надсилається сигнал на відкриття електронного замка.

Тим не менше, навіть при великій кількості підключених додаткових пристроїв, система залишається автономною. Це означає, що неможливо системою дистанційно керувати через комп’ютер, не можна змінити рівні доступу користувачів. Правда, варто визнати, що для невеликих організацій ці функції просто не потрібні. А вартість комплектуючих і вартість монтажу автономної системи контролю доступу в багато разів менша за мережеві СКД, що і забезпечило автономним системам більшу популярність.

 

Що ми пропонуємо

Охоронна фірма Охорона24 – це команда професіоналів, яка спеціалізується на наданні широкого спектру охоронних послуг, зокрема на побудові автономних систем контролю доступу з використанням найнадійніших комплектуючих і матеріалів. Ми проведемо аудит безпеки Вашого підприємства, запропонуємо оптимальний варіант СКД, який підійде саме для Вас, здійснимо монтаж і повне налаштування обладнання з дотриманням усіх норм та вимог до безпеки.

Телефонуйте! Наші менеджери нададуть вичерпну інформацію та зможуть відповісти на всі Ваші запитання.

 

Добавить комментарий

×

Позвонить