GPS захист автомобіля

Базовий комплект охорони для автомобіля

Ми пропонуємо готове універсальне рішення для будь-якого типу автомобіля.

При бажанні ви можете додати додаткове обладнання та послуги, в нашому каталозі.

БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ:

від 3700 грн
Вартість обладнання

від 150 гpн/міс.
Абонентська плата

icon

Технічна підтримка

icon

Мобільний додаток

icon

Моніторинг 24/7

icon

Виїзд групи реагування

icon

Защита от нападения

icon

Захист від проникнення

Як працює захист від викрадення автомобіля?

Питання захисту авто від угону хвилює кожного автовласника, незалежно від того, є місцем його проживання Київ, Харків, Одеса або будь-який інший великий місто. Однак у цієї проблеми є рішення: установка сучасної супутникової протиугінної системи дозволить захистити автомобіль навіть від найдосвідченіших викрадачів.

Gps сигналізація

Поради щодо вибору трекера для власного транспортного засобу. Для того щоб завжди знати про те, де знаходиться автомобіль, слід своєчасно встановити на нього трекер gps. Подібна необхідність може виникнути у великих компаніях, які відрізняються наявністю власного службового автопарку. У такій ситуації саме gps трекери дозволять гарантувати оптимальний контроль над переміщенням автомобілів. Також gps трекер автомобільний слід встановити всім тим автомобілістам, хто бажає забезпечити для свого сталевого друга максимальний захист від викрадення. Безсумнівно, на сучасному ринку представлена ​​велика кількість різноманітних моделей подібних пристроїв. Необхідно заздалегідь визначитися з тим, як правильно забезпечити gps стеження за власним або робочим транспортом. Природно, gps сигналізація є не єдиним засобом для забезпечення захисту вашого автомобіля. Але саме вона набирає популярність в останні роки і не зайвим буде дізнатися чому. Що ж слід знати при виборі товару.

Gps контроль

Важливі характеристики. Головним показником, яким відрізняється gps трекер, є ступінь точності, з якою визначається розташування транспортного засобу. Саме про цю характеристиці слід запитати продавця ще під час вибору моделі. Сучасний gps моніторинг відрізняється використанням певного стандарту пристроїв, значення максимальної похибки виявлення в яких дорівнює 2,5 м. У тому випадку, якщо вибране вами пристрій відрізняється куди більшою похибкою, наприклад, 5-7 метрів на відкритій території, то вибір подібного товару є сумнівним, адже він оснащений технологіями минулого покоління. Важливими є і показники, які визначають відрізок часу для холодного і гарячого старту. Подібним показником gps моніторинг вказує на те, скільки часу у вибраного виробу піде на те, щоб визначитися з місцем знаходження транспортного засобу. У цьому процесі gps маяк використовує супутники, передаючи сигнал для сервера супутника. Якщо використовується холодний старт, то період часу починає відраховуватися в момент, коли буде активовано gps маячок. Або він може бути розпочато при старті мотора, якщо транспортний засіб тривалий час (понад 2 години) перебувала без руху. Gps сигналізація при холодному старті, в разі використання сучасного обладнання, дорівнює 30-40 секунд. Зазначений період часу є достатнім для того, щоб визначити і відстежити пересування авто. Адже gps стеження розраховане на прогрів мотора, на який в будь-якому транспортному засобі відводиться не менше 20 секунд. Таким чином, можна досягти того, що gps трекер автомобільний почне відстеження переміщення об’єкта з моменту виїзду з парковки.

Gps трекер

У тому випадку, якщо вам попався gps трекер минулого покоління, то його початок роботи зажадає від вас близько хвилини очікування. До того ж, подібне розрахунковий час притаманне саме європейським моделям, а азіатські і вітчизняні виробники вказують розрахунковий час в межах 3 хвилин. Необхідно розуміти, що gps маячок повинен володіти найкращими параметрами. Можна лише уявити собі ситуацію, коли транспортний засіб, в якому встановлений gps контроль, після двадцатісекундний прогріву мотора початок рух, а ми не спостерігаємо цього на електронній карті. Початок руху для нас буде помітно лише після 2.5 хвилин після того, як авто покине автостоянку. У тому випадку, якщо трекер gps купують для використання в компанії, то подібна неточність може призвести до суттєвої похибки в звіті. Такий gps monitoring буде вказувати різні значення при порівнянні його показників та цифр, вказаних спідометром. Показник гарячого старту вказує на часовий період, який починається при старті двигуна і триває до короткої зупинки. Сучасний в технологічному плані gps трекер забезпечує прийнятне значення подібного показника, яке знаходиться в межах 15 секунд.

Gps трекер автомобільний

Додаткові опції. Для тих, хто вирішив купити gps трекер автомобільний, існує ще один важливий параметр, який повинен бути врахований в пристрої. Він представлений сучасним 3-D GPS приймачем. Говорячи на більш зрозумілою мовою, з його допомогою gps трекер, встановлений в транспортному засобі, дає можливість скористатися відбитими від будівель і інших об’єктів сигналами супутників. Якщо gps трекери використовують подобниевозможності, то це полегшує відстеження автомобіля під час переміщення по міських вулицях. У великих містах розташовані численні залізобетонні споруди. Вони не дають можливості провести точний gps monitoring, так як мають екрануючим ефектом і не дають просочуватися сигналам супутникових систем. У тому випадку, якщо трекер gps не може забезпечити подібну функцію, то переміщення транспортного засобу на карті буде не збігатися з дорогами міста. Наша компанія забезпечує gps контроль завдяки застосуванню сучасних автомобільних пристроїв, які відносяться до останнього покоління. Якість продукції забезпечує точне відстеження місця розташування вашого транспорту протягом лічених хвилин. Ми професійно встановимо gps маяк в ваше авто, що дозволить забути про тривоги, пов’язаних з безпекою машини. Не слід забувати і про те, що наскільки точним буде gps стеження залежить від того, яку супутникову систему ви вибираєте.

Трекер gps

Супутникова система представлена ​​спеціалізованим ПО, яке дозволяє отримувати сигнали, які передає використовуваний вами gps маячок. У той же час вона є обладнанням, яке дозволяє здійснювати gps контроль. Важливими критеріями вибору слід вважати те, яким чином відбувається gps monitoring, куди пересилаються, де зберігаються дані, які передає gps маяк транспортного засобу. Також слід знати, яким чином обробляються подібні сигнали, і яким чином влаштована їх трансляція на екран вашого портативного пристрою. Не слід забувати, що телефон або ноутбук буде дозволяти здійснювати щоденний gps моніторинг. З цієї причини дуже важливо, щоб використовуваний додаток відрізнялося зручністю і простотою для користувача. Наша компанія готова забезпечити для вашого автомобіля максимальну безпеку в ті моменти, коли він знаходиться без вашої безпосередньої нагляду. Наші фахівці самостійно проведуть установку всього необхідного обладнання, яке не буде помітно в салоні автомобіля. Також gps сигналізація передбачає, щоб у вас був постійний доступ до відстеження місця розташування вашого авто. З цієї причини ми встановимо на ваш телефон спеціальний додаток, яке дозволить відзначати всі переміщення машини. Інформація про знаходження автомобіля буде передаватися на захищені сервера, на яких регулярно проводиться резервне копіювання. Надані gps трекери відрізняються тривалим терміном експлуатації і підвищеною надійністю. Наша сигналізація дозволяє:

  • Попередній перегляд власника авто про несанкціонований доступ;
  • Блокувати транспорт, перешкоджаючи угону.

 

СУПУТНИКОВИЙ GPS МОНІТОРИНГ

Систему моніторингу забезпечує GPS трекер. Це невеликий пристрій, що встановлюється на автомобіль.

Воно складається з:

  • Блоку обробки інформації.
  • GPS.
  • GSM антени.

Система працює наступним чином. Трекер відповідає за визначення координат автомобіля за допомогою GPS, а отримана інформація, завдяки мобільному GPRS інтернету, стає доступною спостерігачеві. Власник автомобіля за допомогою будь-якого пристрою, що має доступ в інтернет, при необхідності може проконтролювати ситуацію.

Самостійно здійснювати моніторинг цілодобово, щонайменше, утомливо і нераціонально. Набагато зручніше доручити це професіоналам. У цьому випадку інформація буде надходити на сервер охоронної фірми 24 години на добу. Завдяки цьому ваш автомобіль буде завжди знаходитися під невсипущим контролем.

Може виникнути ситуація, коли водій потребуватиме підтримки. Для цього в транспортний засіб може бути встановлена ??тривожна кнопка. В автомобіль вже не сяде сторонній, оскільки цього не допустить система ідентифікації по паролю. Диспетчер, отримуючи дані з бортового комп’ютера, буде їх аналізувати і оперативно реагувати в разі потреби.
Всі дані щодо маршруту, статистика заправок, витрата палива і його рівень в баку записуються в пам’ять, а потім можуть бути ретроспективно проаналізовані. Можна також прослуховувати салон автомобіля. А в разі якщо у чергового виникли сумніви в адекватності ситуації, може бути здійснена блокування двигуна. Після цього до місця зупинки автомобіля виїде наряд охорони.

Ми знаємо свою справу і можемо гарантувати як повний захист вашого автомобіля, так і припинення його нецільового використання. Наші клієнти, крім контролю ситуації отримують істотну економію коштів, які раніше губилися через несумлінність водіїв. Ми не заробляємо на вас, а вирішуємо ваші проблеми.

×

Позвонить