Фізична охорона

Охоронна компанія «Охорона24» – співробітники з 25 річним досвідом на сторожі Вашої безпеки

сопровождение физических лиц и ценных грузов киев охорона24

Сфера діяльності Охорона24 – забезпечення безпеки на об’єктах комерційного, виробничого або приватного характеру, фізична охорона, супровід вантажів, пультова охорона. У нас працюють кваліфіковані співробітники з досвідом роботи, професійною підготовкою і знаннями, сучасні системи та обладнання.

Ми надаємо нашим клієнтам повний комплект послуг для забезпечення безпеки життя, захисту матеріальної власності, підтримання порядку на ввіреній нам об’єкті.

Охорона24 – охоронна компанія, що займається фізичною охороною і установкою різних систем безпеки. Наш великий досвід роботи дозволяє виконувати охоронні послуги на високому рівні, щоб кожен наш клієнт відчував себе під надійним захистом. Персонал охоронної служби “Охорона24” регулярно проходить навчання і підвищує свою кваліфікацію.


Керівники Охорона24 володіють більш ніж 25-ти річним досвідом в області надання охоронних послуг. Наші фахівці виконають організацію фізичної охорони виходячи з Ваших вимог і переваг, згідно з усіма діючими нормами, з повним комплектом документів і повним матеріально-технічним забезпеченням та супроводом. При цьому, ціни на наші послуги Вас приємно здивують. Телефонуйте, відповімо на всі питання.

(096) 000-24-24

×
Call Now Button