Захист приміщень

Захист приміщень офісів Київ Охорона24Майже в будь-якому випадку на сучасних підприємствах будь-якої форми власності та родів діяльності можна зустріти наглядачів за порядком. Дійсно, фізична охорона офісів, банків, складських приміщень – невід’ємна частина мінімізації ризиків і загроз. Завдання співробітників охорони – забезпечити повну безпеку виробничих процесів, не доставляючи дискомфорту ні співробітникам, ні відвідувачам підприємства. При цьому, такі особливості охоронців, як виглядати охайно, володіти грамотною мовою, вирішувати конфліктні ситуації та сміливо реагувати на прямі небезпеки безпосередньо впливають на репутацію охоронюваної організації серед клієнтів та її співробітників. Також до завдань охорони може входити організація контрольно-пропускного режиму.

Ведення бізнесу часто передбачає наявність дорогого устаткування, матеріалів (якщо мова йде про виробництво), або недешевого офісного обладнання (бізнес-центри), товарів, цінних паперів, документів. І вкрай важливо забезпечити цілісність та схоронність будь-яких матеріальних цінностей в охоронюваному приміщенні. Фізична охорона приміщень покликана захищати як матеріальні цінності, так і людей; вона повинна захистити приміщення від протизаконного проникнення, порушень правил пожежної безпеки співробітниками, а цінності – від крадіжки зловмисниками.

Охорона24 надає охоронні послуги в галузі фізичної охорони практично будь-яких об’єктів нерухомості: складські приміщення, торгові центри, офісні центри, виробничі приміщення і т.д. Наші фахівці мають за плечима великий досвід роботи, тому організація продуманого проекту з охорони “з нуля” для них не створить ніяких труднощів. Щоб забезпечити максимальну безпеку відвідувачів і співробітників та збереження матеріальних цінностей, наші фахівці враховують всі фактори та індивідуальні особливості охоронюваного об’єкта (аудит безпеки): планування приміщення, робочий графік співробітників, характер матеріальних цінностей, потенційні загрози та методи їх усунення.

Залежно від результатів проведеного аудиту ми можемо запропонувати можливі варіанти підвищення безпеки: продумати та встановити систему відеоспостереження, системи контролю доступу, всілякі датчики, встановити тривожну кнопку, визначити кількість охоронних постів і співробітників охорони на місцях. Складність та ефективність охоронного комплексу визначається лише двома факторами: необхідний рівень безпеки об’єкта та розмір бюджету замовника.

Володіючи відмінним кадровим потенціалом, Охорона24 забезпечить пости фізичної охорони професійними співробітниками з великим досвідом роботи, відмінною фізичною та теоретичною підготовкою. Залежно від побажань клієнта, співробітники охорони можуть володіти спеціальними навичками, спец.засобами (рації, балончики з газом, зброя).

Ми працюємо тільки офіційно, укладаємо договір. Гарантією ефективності нашої роботи є можливість включити до договору пункт про матеріальну відповідальність.

Телефонуйте! Наші менеджери нададуть вичерпні відповіді на всі Ваші запитання.

 

Добавить комментарий

×

Позвонить