Захист будинків

фізична охорона будинків, котеджів, котеджних містечокЗахистити себе, свою сім’ю та свій будинок – одна з найважливіших потреб людини. У двадцять першому столітті забезпечити безпеку свого житла нескладно завдяки широкому розмаїттю технічних засобів і послуг, які пропонують охороні фірми.

Найбільш популярними варіантами для забезпечення безпеки, спокою та збереження матеріальних цінностей можна назвати пультову охорону та фізичну охорону.

  1. Пультова охорона – це охоронна сигналізація, що, в разі виявлення проникнення небажаних гостей, включить тривогу, самостійно викличе на об’єкт групу швидкого реагування для усунення загрози
  2. Фізична охорона. В цьому випадку всі охоронні дії здійснюються співробітниками охорони безпосередньо на об’єкті, що знаходиться під охороною.

Фізична охорона будинків, котеджів має свої переваги в порівнянні із звичайною сигналізацією. Якщо при спрацюванні сигналізації у зловмисника є 5-10 хвилин для здійснення своїх задумів до прибуття озброєної групи, то при фіз. охороні часу у нього буде куди менше – охоронець на місці зможе моментально відреагувати на загрозу, що виникла, припинити незаконні дії та навіть затримати порушника до прибуття поліції. Та й сам зловмисник швидше за все відмовиться від ризикованого плану, якщо буде знати, що об’єкт охороняється кремезними хлопцями із спецзасобами.

Для ще більшого підвищення рівня безпеки здійснюють посилення фізичної охорони технічними засобами. Наприклад, на самому об’єкті може бути встановлена система відео спостереження, – таким чином одна людина може спостерігати за ситуацією на відносно великій території й на всіх ключових точках об’єкта в режимі реального часу. Можна обладнати двері, вікна та самі приміщення різноманітними охоронними датчиками й у випадку спрацювання одного або декількох з них співробітник охорони оперативно прибуде на місце спрацювання, визначить причину, ризики й буде вживати відповідних до ситуації заходів.

Охоронна фірма Охорона24 надає послуги фізичної охорони будинків, котеджів, котеджних містечок. Для початку, ми здійснюємо попередній аналіз і підбір оптимального варіанту охорони в кожному індивідуальному випадку. Пропонуємо оптимальний варіант під Ваш бюджет і Ваші вимоги. У випадку відсутності технічної бази, ми професійно виконаємо проект фізичної охорони об’єкта з посиленням їх додатковими технічними засобами, закупимо, змонтуємо та налаштуємо все необхідне обладнання “під ключ” в найкоротші терміни з оформленням всіх необхідних документів.

У нашому штаті є співробітники охорони з різним рівнем фізичної та спеціальної підготовки, відповідно відрізняється і вартість їх послуг. Ми підберемо кадри, які найбільш повно будуть відповідати рівню потенційних загроз на Вашому об’єкті. Залежно від побажань клієнта, співробітники охорони можуть бути укомплектовані службовою формою та спеціальними засобами. Працюємо виключно за договором для виключення будь-яких спірних ситуацій, в тому числі з опцією матеріальної відповідальності наших співробітників.

Ви все ще сумніваєтеся? Телефонуйте! Наші фахівці нададуть відповіді на всі Ваші запитання!

 

Добавить комментарий

×

Позвонить