Фізична охорона, захист приміщень

fiz_ohor_ohorona24

Фізична охорона об’єктів і захист приміщень.

Цілодобовий пост від 37000,00 грн в місяць
Денний пост від 29000,00 грн в місяць

У нас багаторічний досвід охорони

  • охорона об’єктів всіх форм власності
  • організація пропускного та внутрішнього режимів
  • підтримання правопорядку під час проведення масових заходів
  • пакет “чесний охоронець” – контроль обходів, звіт про стан об’єкта з фотофіксацією, облік робочого часу, віддалений контроль подій за допомогою смартфона, планшета

 

Фізична охорона об’єктів від Охорона24 передбачає гарантування безпеки приміщень, захисту цінного майна і людей від можливих загроз в процесі спостереження за обстановкою, припинення потенційних і усунення виниклих загроз співробітниками охорони безпосередньо на об’єкті, що охороняється.


Охоронці можуть здійснювати широкий спектр завдань, такі як: регулярний обхід об’єктів і прилеглих територій; огляд транспортних засобів; здійснення контрольно-пропускного режиму відвідувачів об’єкта; моніторинг роботи охоронних систем; захист обладнання і матеріалів від крадіжки або пошкодження зловмисниками.

У теперішніх реаліях без охоронних послуг важко важко обійтися практично будь-якої організації. Даний тип охорони підходить практично для всіх підприємств і повсюдно використовується, починаючи з банків і торгових-офісних центрів, закінчуючи школами і масовими заходами.

Охорона приміщень від компанії Охорона24: (067) 469-44-77

физическая охрана офисаМайже в будь-якому випадку на сучасних підприємствах будь-яких форм власності та пологів діяльності можна зустріти доглядачів за порядком. Дійсно, фізична охорона офісів, банків, складських приміщень – невід’ємна частина мінімізації ризиків і загроз.

Охорона24 надає охоронні послуги в галузі фізичної охорони практично будь-яких об’єктів нерухомості – складські приміщення, торгові центри, офісні центри, виробничі приміщення і т. Д. Наші фахівці мають за плечима великий досвід роботи, тому організація продуманого проекту з охорони “з нуля” для них не складе ніяких труднощів. Щоб забезпечити максимальну безпеку відвідувачів і співробітників, і збереження матеріальних цінностей, наші фахівці враховують всі фактори та індивідуальні особливості об’єкту, що охороняється (аудит безпеки): планування приміщення, робочий графік співробітників, характер матеріальних цінностей, потенційні загрози і методи їх усунення.

Залежно від результатів проведеного аудиту, ми можемо запропонувати можливі варіанти підвищення безпеки: продумати і встановити систему відеоспостереження, системи контролю доступу, всілякі датчики, встановити тривожну кнопку, визначити кількість охоронних постів і співробітників охорони на місцях. Складність і ефективність охоронного комплексу визначається лише двома факторами – необхідний рівень безпеки об’єкта та розмір бюджету замовника.


Компанія Охорона24 надає повний комплекс послуг в області фізичної охорони

А саме:

Для початку, наші фахівці виконають аналіз потенційних загроз і ризиків для об’єкту, що охороняється з виїздом на об’єкт. Далі, виходячи з потенційних загроз і специфіки роботи об’єкта буде виконана розробка плану для об’єкту, що охороняється – визначено кількість необхідних охоронних постів і точки їх оптимального розташування. Також уточнюється доцільність установки технічних засобів охорони (відеокамери, тривожні кнопки, датчики). А після схвалення замовником запропонованого плану, ми приступаємо до його втілення – виконуємо установку і обслуговування технічних засобів охорони, комплектуємо пости охорони необхідним обладнанням та інвентарем, забезпечуємо необхідне число охоронців на кожному посту. При необхідності, може бути встановлена ​​”тривожна кнопка” – в разі загрози, яка виявиться непосильним співробітникам охорони на місці, вона буде оперативно усунена виїзної групою швидкого реагування.

Ціни на послуги фізичної охорони в Києві можуть істотно відрізнятися виходячи з:

  • видів і кількості передбачуваних загроз для об’єкту, що охороняється;
  • ступеня технічного оснащення об’єкта;
  • наявності матеріальної відповідальності;
  • кількості охоронців і постів охорони;
  • професіоналізму охоронців (фізпідготовка, спеціальні навички);
  • оснащення співробітників охорони (спецзасоби – рації, зброя);

Керівники Охорона24 володіють більш ніж 25-ти річним досвідом в області надання охоронних послуг. Наші фахівці виконають організацію фізичної охорони виходячи з Ваших вимог і переваг, згідно з усіма діючими нормами, з повним комплектом документів і повним матеріально-технічним забезпеченням та супроводом. При цьому, ціни на наші послуги Вас приємно здивують. Телефонуйте, відповімо на всі питання.

Нажмите чтобы смотреть карту

Будь ласка, задайте Ваше питання в формі зворотного зв'язку, заповнивши всі інформаційні поля.

Добавить комментарий

×

Позвонить