Охоронне підприємство Охорона24

ВАШ ЗАХИСТ І БЕЗПЕКА - НАШ ПРІОРИТЕТ

Наші послуги
Охорона24 услуги охраны в Киеве

Охорона24: з нами надійно

Співробітники з 25 річним досвідом на варті Вашої безпеки

 • У нас працюють 85 фахівців
 • Більше 2000 операцій монтажу систем охорони
 • У нас більше 500 постійних клієнтів

«Охорона24» — фізична охорона об'єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. В наші дні надійна охорона і безпека є запорукою спокійного життя і роботи. На ринку охоронних послуг зараз присутні численні підприємства. Але лише одиниці можуть похвалитися одночасно і високим професіоналізмом співробітників, і широким спектром послуг, що надаються.

Ми надаємо нашим клієнтам повний комплект послуг для забезпечення безпеки життя, захисту матеріальної власності та підтримання порядку.

Охоронна компанія  "Охорона24" вже багато років працює на ринку охоронних послуг України, Києва та Київської області. Діапазон послуг, що надаються компанією досить широкий. У роботі ми використовуємо найновіше обладнання і технології для охорони бізнесу і приватних осіб.

В "Охорона24" працюють фахівці з великим досвідом роботи, ми встановимо Вам повний комплекс необхідного обладнання протягом мінімальної кількості часу не порушуючи інтер'єр вашого приміщення. Ми проконсультуємо Вас з усіх питань за умовами експлуатації і обслуговування встановленої в вашому домі, квартирі або офісі охоронної сигналізації. Компанія Охорона24  пропонує Вам доступні ціни та гнучку систему знижок.

Компанія Охорона24  здійснює такі види діяльності:

 • Проектування і установка охоронної сигналізації, систем відеоспостереження, пожежної сигналізації в квартирах, будинках, офісах, виробничих підприємствах;
 • Підключення до Пульта Централізованого Спостереження охоронної компанії Охорона24 і цілодобовий контроль за безпекою об'єкта;
 • Виїзд Групи швидкого реагування на об'єкт у разі спрацювання сигналізації та незаконного проникнення. Оповіщення клієнта про інцидент, що трапився;
 • Фізична охорона об'єктів;
 • Підключення об'єктів, що охороняються до незалежних дротових або бездротових каналів зв'язку, що забезпечує моментальну доставку сигналу тривоги на Пульт охоронної компанії Охорона24

Охорона24 — команда професіоналів, яка працює в охоронному бізнесі більше 25 років. Кожен співробітник нашого колективу має великий досвід роботи в державних і приватних провідних охоронних компаніях, завдяки цьому ми підберемо найкращий варіант для Вашої безпеки.


Охорона24 надає Вам повний комплекс послуг охорони, який включає в себе можливість підключення до системи "розумний будинок". Забезпечить надійний захист у разі витоку води і газу, запобігти пожежі на стадії задимлення. Встановить на об'єкті тривожну кнопку, камери відеоспостереження та датчики руху, а також цілодобовий моніторинг допоможе запобігти наслідкам позаштатних ситуацій.


Охорона24: з нами надійно

Послуги охоронної компанії

Фізична охорона

Охоронці в офіс, на підприємство або на склад, супровід вантажів

Детальніше

Технічна охорона

AJAX та інші системи охорони, підключення до пульту. Пожежна сигналізація

Детальніше

Магазин

Охоронні системи та компоненти, джерела живлення, акумуляторні батареї

Детальніше

 


ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ:

від 300 грн/місяць

Гарантія безпеки для Вас і Вашого майна. Кожного дня. 24 години на добу.

Детальніше
ПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ:

від 250 грн/місяць

Гарантія безпеки для Вас і Вашого майна. Кожного дня. 24 години на добу.

Детальніше
ФІЗИЧНА ОХОРОНА ПРИМІЩЕНЬ:

від 67 грн/год

Безпека і комфорт для Вашого успіху. Кожного дня. 24 години на добу.

Детальніше

 

ВІДЕО-
СПОСТЕРЕЖЕННЯ:

від 500 грн/місяць

Цілодобове спостереження та моніторінг на пульті від 500 грн за камеру. Кожного дня. 24 години на добу.

Детальніше
КОНТРОЛЬ ДОСТУПУ (СКД):

від 400 грн/місяць

Обслуговування від 400 грн. Висока якість Вашої охорони. Кожного дня. 24 години на добу.

Детальніше
GPS ЗАХИСТ АВТОМОБІЛЯ:

від 250 грн/місяць

Спостереження за автомобілем. Кожного дня. 24 години на добу.

Детальніше

Наші клієнти

Охорона24: послуги охорони

Наші послуги

Ми надаємо нашим клієнтам повний комплект послуг для забезпечення безпеки життя, захисту матеріальної власності, підтримання порядку на об'єкті що охороняється

Охорона24: пультова охорона

Пультова охорона

Охорона24: наші співробітники з 25 річним досвідом на варті Вашої безпеки

 • Забезпечення безпеки на об'єктах комерційного, виробничого або приватного характеру, фізична охорона, супровід вантажів, пультова або технічна охорона.

  У нас працюють досвідчені співробітники з професійною підготовкою і знаннями. У нас сучасні системи та обладнання.
 • Ми встановлюємо сигналізацію Ajax, яка в разі спрацювання миттєво повідомляє, якщо в приміщення потрапили грабіжники, з'явився дим або почався потоп. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією.

Охорона 24 - охоронна компанія, що займається технічною та фізичною охороною, а також установкою різних систем безпеки. Наш великий досвід роботи дозволяє виконувати охоронні послуги на високому рівні, щоб кожен наш клієнт відчував себе під надійним захистом. Персонал охоронної служби "Охорона24" регулярно проходить навчання і підвищує свою кваліфікацію.

Охорона24 — команда професіоналів, яка працює в охоронному бізнесі більше 25 років. Наші співробітники мають великий досвід роботи в державних і приватних провідних охоронних компаніях, завдяки цьому ми підберемо найкращий варіант для Вашої безпеки. Будь-яка охоронна компанія - це ресурси і інструменти, які за допомогою нашого професійного колективу принесуть вам безпеку і впевненість у завтрашньому дні.


Ми команда професіоналів, яка працює в охоронному бізнесі більше 25 років. Наші співробітники мають великий досвід роботи в державних і приватних провідних охоронних компаніях, завдяки цьому ми підберемо найкращий варіант для Вашої безпеки. Будь-яка охоронна компанія - це ресурси і інструменти, які за допомогою нашого колективу принесуть вам безпеку і впевненість у завтрашньому дні.

(096) 000-24-24

ПУЛЬТОВА ОХОРОНА ОФІСУ

Охорона офісних і складських приміщень від компанії Охорона24

Детальніше

ПУЛЬТОВА ОХОРОНА КВАРТИРИ

AJAX і класичні системи охорони житла

Детальніше

ПУЛЬТОВА ОХОРОНА БУДИНКУ

AJAX і класичні системи охорони будинку

Детальніше

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Проектування і установка систем відеоспостереження

Детальніше

КНОПКА ТРИВОГИ

Швидке оповіщення на пульт охоронного підприємства

Детальніше

ПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ

Своєчасне виявлення пожежі та оповіщення про пожежу

Детальніше

GPS ЗАХИСТ АВТОМОБІЛЯ

Універсальне рішення для будь-якого типу автомобіляя

Детальніше

СКД КОНТРОЛЬ ДОСТУПУ

Забезпечення безпеки на підприємстві. Мережеві і автономні СКД

Детальніше

охорона офісів складів підприємств

Фізична охорона, супровід

Охорона24: співробітники з 25 річним досвідом на варті Вашої безпеки

 • Забезпечення безпеки на об'єктах комерційного, виробничого або приватного характеру.
 • Охорона24 забезпечить пости фізичної охорони професійними співробітниками з великим досвідом роботи, відмінною фізичної та теоретичною підготовкою. В залежності від побажань клієнта, співробітники охорони можуть володіти спеціальними навичками, спец.засобами (рації, балончики з газом, зброя). Ми працюємо повністю офіційно.
 • Гарантією ефективності нашої роботи є можливість включити в договір пункт про матеріальну відповідальність.

Охорона24 — охоронна компанія, що займається технічною та фізичною охороною, а також установкою різних систем безпеки. Наш великий досвід роботи дозволяє виконувати охоронні послуги на високому рівні, щоб кожен наш клієнт відчував себе під надійним захистом. Персонал охоронної служби “Охорона24”регулярно проходить навчання і підвищує свою кваліфікацію .

Охорона24 надає охоронні послуги в галузі фізичної охорони практично будь-яких об'єктів нерухомості - складські приміщення, торгові центри, офісні центри, виробничі приміщення і т. д. Наші фахівці мають за плечима великий досвід роботи, тому організація продуманого проекту з охорони "з нуля" для них не складе ніяких труднощів. Щоб забезпечити максимальну безпеку відвідувачів, співробітників, а також збереження матеріальних цінностей, наші фахівці враховують всі фактори та індивідуальні особливості об'єкту, що охороняється (аудит безпеки): планування приміщення, робочий графік співробітників, характер матеріальних цінностей, потенційні загрози і методи їх усунення.


Залежно від результатів проведеного аудиту, ми можемо запропонувати можливі варіанти підвищення безпеки: продумати і встановити систему відеоспостереження, системи контролю доступу, датчики, встановити тривожну кнопку, визначити кількість охоронних постів і співробітників охорони на місцях. Складність і ефективність охоронного комплексу визначається лише двома факторами - необхідний рівень безпеки об'єкта та розмір бюджету замовника.

СУПРОВІД

Охорона фізичних осіб. Охорона вантажів. 24/7 Активна охорона цінностей

Детальніше

ФІЗИЧНА ОХОРОНА

Гарантування безпеки приміщень, захисту цінного майна і людей від можливих загроз

Детальніше

Охорона24: з нами надійно
(096) 000-24-24

ВАШ ЗАХИСТ І БЕЗПЕКА - НАШ ПРІОРИТЕТ

Детальніше

Ajax Systems

Охорона24 установка сигнализации Ajax

Ajax: професійна система безпеки

Ajax розумна і надійна система. Вона реагує тільки на реальні небезпеки, а не на помилкові тривоги. Якщо щось станеться, Ajax миттєво повідомить вас і допоможе запобігти серйозним проблемам.

Система виконує безліч функцій, забезпечуючи якісну, надійну і зручну в експлуатації охорону майна і приміщень.

 • Захист від взлому дверей, вікон і вторгнення в приміщення;
 • Протипожежна та протидимна безпека;
 • Попередження про затоплення;
 • Керування електричними приладами.

Датчики функціонують від автономних батарей, заряду яких вистачає на 7 років безперервної роботи. А вбудований акумулятор буде підтримувати роботу системи навіть у разі відключення живлення. При цьому користувач може налаштовувати і управляти системою дистанційно за допомогою мережі Інтернет та гаджета, вручну - за допомогою брелка або клавіатури.

Ми надаємо нашим клієнтам повний комплект послуг для забезпечення безпеки життя, захисту матеріальної власності, підтримання порядку на ввіреному нам об'єкті.

Установка Ajax Охорона24
Новини та статті

Статті та огляди

Все що Ви хочете дізнатися про охоронну тематику

 • Всі рубрики
 • Теорія та практика
 • Наші новини
 • Юридичні питання
Ціни на послуги охорони

Ціни

Ми врахуємо Ваші побажання і особливості об'єкту, що охороняється

Кнопка тривоги

400 грн / місяць

 • Вартість комплекту
 • обладнання та інсталяції:
 • від 3500 гpн
 • Абонентська плата:

Відеоспостереження

від 500 грн / місяць

 • моніторинг 24/7
 • приховане ІК підсвічування та автономне живлення
 • обладнання та інсталяція:
 • від 2200 гpн

 

 

Охорона будинку

400 грн / місяць

 • Вартість комплекту
 • обладнання та інсталяції:
 • від 4000 гpн

GPS захист автомобіля

от 250 грн/місяць

 • універсальне рішення для будь-якого типу автомобіля
 • можете додати додаткове обладнання та послуги
 • від 3700 гpн

Охорона квартири

300 грн / місяць

 • Вартість комплекту
 • обладнання та інсталяції:
 • від 4000 гpн
 • Абонентська плата:
 • від от 300 грн/місяць
 • Готове універсальне рішення для будь-якого типу квартири

Супровід

 • Разовий супровід фізичних осіб і цінних вантажів до 2-х годин — 3500 грн. Кожна наступна година + 1000 грн
 • Виїзд за межі міста до 200 км: 20грн/км
 • Виїзд за межі міста понад 200 км: 18грн/км
 • Активна охорона вантажу 400 грн/час
 • Очікування вантажу 250 грн/час
 • Абонентська плата:


Повний прайс-лист послуг підприємства "Охорона24" Детальніше

 

Охорона24

Наші контакти

Сфера діяльності Охорона24 — забезпечення безпеки на об'єктах комерційного, виробничого або приватного характеру, фізична охорона, супровід вантажів, пультова охорона. У нас працюють кваліфіковані співробітники з досвідом роботи, професійною підготовкою і знаннями, сучасні системи та обладнання.

Наша адреса:

Київ, пров. Червонозаводський, 2/13

Наш Email:

info@ohorona24.com.ua

Наш телефон:

(096) 000-24-24